Sırala

Erkek Bebek Kostüm Modelleri

Kostümler


ERKEK BEBEK KOSTÜMLERİ


Bebek kostümleri, minik yavrularımızın herhangi bir ülkenin ya da yörenin kültürüne, bir film, dizi hatta çizgi film karakterine bürünmek istediklerinde giydikleri kıyafetlerin ve kullandıkları aksesuarların genel ismidir. Ebeveynler, annelerin bir numaralı bebek giyim siteleri arasında yer alan Carter’s bebek kostümleri arasından birbirinden farklı bebek kostüm modeli tercih edebilir. Minik yavrularımızı daha da şirin bir hale getiren bu bebek kostümleri ile fotoğraflar çekilebilir ya da yavrunuzla özel bir organizasyona katılabilirsiniz. Yeni doğan erkek bebek kostümleri ile oğlunuza harika bir doğum albümü hazırlayarak, ileride kendisiyle paylaşabilirsiniz. Bebeklerimizin doğum günleri çok özeldir ve onları bu özel güne en güzel şekilde hazırlamak isteriz. Bu noktada bebek doğum günü kostümleri arasından mesela bütün çocukların tanıdığı ve çok sevdiği küçük prens kostümü 1 yaş tercihi yaparak, ileriye çok güzel bir anı bırakabilirsiniz.


Bebek kostüm modelleri arasında çok sayıda tema vardır. Bebek parti kostümleri daha çok doğum günü, parti, yeni yıl kutlaması gibi coşkulu organizasyonlarda tercih edilirken, erkek bebek hayvan kostümleri oğlunuzla geçireceğiniz her anıyla uyumlu olacaktır. En çok tercih edilen erkek bebek kostüm modelleri arasında, özellikle yeni doğan bebekler için mevlüt, bayram, sünnet, nişan, düğün gibi özel günlerde giydirilen yöresel kostümleri sayabiliriz. Bebeklikten küçük küçük çıkmaya başlayan afacanlar ise bebek kostümleri tercihinde daha bilinçlidir ve genellikle tanınmış ünlü karakterleri ya da özendikleri mesleklerle ilgili tercihlerde bulunurlar. Erkek bebek kostümleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri tabii ki Batman kostümü olacaktır. Ancak Superman, Örümcek Adam ya da Kaptan Amerika kostümleri de oldukça popülerdir. Ünlü karakterlerin yanında popüler mesleklerle ilgili kostümler de revaçtadır. Özellikle erkek bebek itfaiyeci kostümü veya küçük polis kıyafetleri bebeklerimizin üzerinde görmeye alışık olduğumuz kostüm modellerindendir.


Erkek bebek kostümleri aslında tek giyimlik ve kısa ömürlü olarak algılansa da güzel bir anı olarak yıllarca saklanabilir. Eğer yeni doğum yapmış arkadaşınıza bebek hediyelikleri arasından bebek kostümü almaya karar verdiyseniz, isme özel bebek hediyelikleri modellerinden tercih edebilirsiniz. Bu noktada isme özel tulum kostüm modelleri çok doğru bir tercih olacaktır. Bebek kostümleri dışında erkek bebek gömlek, tulum, body, yeni zıbını, erkek bebek aksesuarları gibi tüm erkek bebek giyim ürünleri size özel indirimler ve fırsatlarla Carter’s’ta!

Tümünü Göster