Sırala

Kız Bebek Patik, Ayakkabı ve Kışlık Bot Modelleri

Ayakkabılar/Patikler

Kız Bebek BotKız Bebek Bot
169,9984,99%50
Kız Bebek PatikKız Bebek Ev Patiği
119,9959,99%50
Kız Bebek AyakkabıKız Bebek Ayakkabı
149,9974,99%50
Kız Bebek BotKız Bebek Bot
169,9984,99%50


KIZ BEBEK AYAKKABI ve PATİK MODELLERİ


Minik kızınızın artık kendi bireyselliğini fark ettiği, fiziksel ve psikolojik olarak önemli bir aşama olan yürüme, ebeveynler olarak sizleri en çok heyecanlandıran dönemlerden bir tanesidir. Bu dönemde bebeğinizin her an yanında olmak ister ve ilk adımını yakalamak istersiniz. Bu nedenle bebeğinizin canını acıtmayacak doğal materyallerden üretilmiş, şık, hava alabilen ve içinde rahat hareket edebileceği kaliteli bebek ayakkabıları her şeyden önemlidir.


Kız bebek sahibi ebeveynler olarak, süse şimdiden alışsanız iyi olacak çünkü kız bebek kıyafetleri gibi kız bebek ayakkabıları da aynı şekilde birbirinden farklı modele, renge ve desene sahip. Yeni doğan bebek ayakkabıları ile başlayacak olan serüveniniz sonrasında bebek ilk adım ayakkabısı ile devam edecek ve sonrasında artık kızınızın kendi ayakkabısını seçmek isteyeceği bir döneme kadar devam edecek. Bu süreçte yavrunuzun huzuru ve sağlıkla adımlarını atabilmesi için bebek patik ayakkabı modelleri bakabilir ya da organik bebek ayakkabısı modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.


Kız bebek ayakkabısı bakarken tabii ki en önemli kıstas mevsimler olacaktır. Kızınızın ayaklarını aşırı soğuktan ya da sıcaktan korumak için kışlık bebek ayakkabıları ya da yazlık bebek ayakkabıları modellerine yönelmeniz gerekecek. Yazlık bebek ayakkabıları arasından özellikle kız bebek sandalet modelleriöne çıkarken, kışlık bebek ayakkabıları arasında kışlık botlar ön plana çıkmaktadır. Kız bebek yazlık sandalet seçimi ile bebeğinizin ayaklarının terlemesini engellerken, kız bebek kışlık bot modelleri ile de yavrunuzun minik ayakları üşümeyecek ve tam tersine yağmurlu ve hatta karlı hava şartlarında bile dilediğince koşup oynayabilecektir. Dilerseniz bebekler için olan bebek yağmur çizmesi modelleri ve fiyatları arasından seçiminizi yaparak yağmurlu havalarda kızınızın ayakları kupkuru kalabilir ya da bebek kar botu modelleri arasından daha sert havalar için içinizi rahat ettirecek seçimler yapabilirsiniz.


Dünya annelerinin güvendiği marka olan Carter’s’ta bütçenize uygun bebek ayakkabıları ve fiyatları arasından kızınıza istediğinizi seçin. Hem kaliteli hem de ucuz kız bebek ayakkabıları kaliteli bebek giyim markası Carter’s’ta!

Tümünü Göster