Sırala 2 Ürün

Dış Giyim

Kız Çocuk MontKız Çocuk Mont
499,99250,00%50
Kız Çocuk MontKız Çocuk Mont
499,99250,00%50

KIZ ÇOCUK MONT, KABAN VE YAĞMURLUKLARI GİBİ ONLARCA ÜRÜN RENK VE BEDEN SEÇENEKLERİYLE EN CAZİP FİYATLARLA SİZLERLE
Kız çocuk dış giyimi alışverişinde kışlıkları seçmek hem keyifli hem de oldukça karmaşık bir iş olabiliyor. Dış giyimin en önemli parçalarından olan montlar kışlıkların olmazsa olmazı. Kabanlar, montlar, yağmurluklar, pançolar ve polarlar kış mevsiminde kız çocukların en çok tercih ettiği, giymekten keyif aldığı ürünler olarak dikkat çekiyor. Kız çocuklarının annelerine özendiğini, onları kendilerine örnek aldığını herkes bilir. Bu sebeple dış giyim ürünleri işlevselliğinden ziyade en yeni renk, desen ve dizaynlarla modanın son trendlerini yakından takip eden çeşitlere sahip. Yani şıklık ön planda.

Kız çocukları için mont alışverişi yaparken, en uygun mont seçimi için birtakım etkenleri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Kız çocukları en sevdiği renklere ve eğer varsa sen sevdikleri karakterlerin bulunduğu modelleri tercih edeceklerdir. Ancak anne ve babaların asıl dikkat etmeleri gereken şeyler çocukların montun içerisinde ne kadar rahat oldukları ve elbette montun kalitesi olmalı. Eğer çocukların rahatlığından ve ürün kalitesinden emin değilseniz, farklı modellere yönlenmelisiniz.

Çocuğunuzun Kişisel Zevklerini Unutmayın
Mont alırken veya çocuğunuza başka bir ürün türü için alışveriş yaparken de onun kişisel zevklerini, beğenilerini arka plana atmayın. Onun da fikrini sorun, fikrine değer verdiğinizi görsün.

Her kız çocuğu pembe rengini, çiçek desenli, renkli kıyafetleri çok sever gibi bir yanılgı var ancak bu doğru olmayabilir. Bazı çocuklar daha koyu renklere ve daha düz desenli şeylere yönelebilir. Kız çocuğunuza alışveriş yaparken önem göstermeniz gereken bir diğer konu da çocuğunuzun hangi rengi sevdiğini bilmektir. Ebeveynler ürünün kalitesinden emin olduktan sonra çocuklarının kendi beğenilerine göre seçtiği montu almalıdır.

Montun Özelliklerini Doğru Belirleyin
Mont alırken dikkat edilmesi gereken şeylerden bir diğer ise montu ne zaman aldığınız ve ne zaman kullanacağınızdır. Ailece gidilecek bir kar tatili için farklı, günlük kullanım için farklı modellere ihtiyacınız olacaktır. Aynı şekilde tercih edeceğiniz montun rengi de yine bununla alakalıdır. Kar tatili için genellikle sade modelleri ve siyah gibi daha klasik bir görünüm sağlayan renkleri tercih etmek isteyebilirsiniz.

Çocuğunuzun vücuduna nefes aldırmak için tam pamuklu, doğal içerikli üst giyimler seçin. Hantal ve kalın yünlü kazaklardan uzak durun çünkü bunlar onları terletecek ve kalınlık da onların kolayca hareket etmesini engelleyecektir. Her şekilde çocuğunuza yumuşak, terletmeyen ve kaliteli kumaşlardan üretilmiş mont tercih etmelisiniz.

Vücut Tipi ve Bedene Uygun Seçimler Yapın
Çocuğunuza en uygun montun, vücuduna en uygun olan olduğunu unutmayın. Büyüdükçe giyebilmesi niyetiyle alınan montlar başlangıçta bedenlerine büyük geleceği için ve bedenlerini tam olarak sarmadığı için de ısı kaybı yaşanır. Bu sebeple de çocuklar kendini konforlu ve güvende hissetmez. Üstelik bu şekilde hastalıklara da davetiye çıkarmış olursunuz. Kollar veya boydan uzun olan modeller çocuğun rahat hareket etmesini kısıtlayabilir hatta kazalara sebep olabilir. Bu yüzden kız çocuklar için mont bedeni seçerken çocuğunuzun rahat edebileceği ancak vücuduna uygun olan modelin seçilmesi önemlidir.

Çocuğunuz İçin Kış Alışverişine Çıkarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Gün içerisinde ısı değişimlerini dikkate alarak çocuklarınızı kalın değil, hafif ve kat kat giydirin. Alışveriş yaparken de bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın.
  • Kış mevsiminde sizi en çok zorlayacak şeyler olan rüzgar ve suya dayanıklı dış giyim tercih edin.
  • Çocuklar sürekli hareket halinde olduğu için eldiven seçerken parmaksız olanları tercih edin.
  • Şapka tercihiniz de son derece önemli. Mutlaka sıcak tutan ama terletmeyen şapkalar tercih edin.
  • Güvenli ve kolay kıyafet özelliklerini seçin.

 

Carter's kız çocuk mont, kaban ve yağmurlukları ile soğuk havalarda da konfor içerisinde! Kız çocuk dış giyim, mont kaban ve yağmurlukları avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster