Sırala 1 Ürün

Dış Giyim

Erkek Çocuk MontErkek Çocuk Mont
499,99250,00%50

ERKEK ÇOCUK MONT VE KABANLARI ŞIK MODELLER VE İNDİRİMLİ FİYATLARLA
Erkek çocuklarınız için mont, kaban, yağmurluk, polar ve kışlık giyim adına pek çok şey, geniş ürün yelpazesi ile Carter’s Oshkosh’ta!


Erkek çocuklarınızın seveceği tarzda baskılarla bezenmiş yağmurluklar, birbirinden farklı tasarımlara sahip kaban, panço, mont ve rengarenk polarlar… Kısaca erkek çocuk kışlık giyim adına aradığınız her şey Carter’s Oshkosh’ta sizleri ve çocuklarınızı bekliyor.


Soğuk Havalardan Kaban, Mont ve Pançolarla Korunun

Kış ayları acımasız olabiliyor. Ama bu durum soğuk kış günlerinde çocuklarınızın bütün gün ev içerisinde kalmaları gerektiği anlamına gelmiyor. Aksine çocuklarınız, diledikleri zaman ve hava durumu ne olursa olsun dışarı çıkabilmelidir. Erkek çocuk yağmurluklarımız ile birlikte, kış boyunca çocuklarınızı yağmurdan ve soğuktan koruyabilirsiniz. Çocuklarınızın severek giyecekleri tasarımlara sahip erkek çocuk yağmurluklarımız, yağmurlu günler için mükemmel bir çözümdür. Erkek çocuk mont ve kaban modellerimiz ile soğuk havada çocuklarınızın harekete geçmelerine yardımcı olun.  Erkek çocuk dış giyim kategorisinde bulunan ürünlerimiz, çocuklarınızın gün boyu aktif olmalarını, konforlu ve aynı zamanda rahat hissetmelerini sağlayacak şekilde tasarlanıyor.

 

Çocuklarınızın hassas bedeni hasta olmaya ve üşümeye daha elverişli olduğu için kış aylarında ailelerin öncelik verdiği durumların başında, onların iyi giyinmesini sağlamak oluyor. Soğuk havalarda, çocuk dış giyiminde önemli bir yere sahip olan kaban modellerimiz de Carter’s raflarında yerlerini almış durumda. Carter’s Oshkosh’un, erkek çocuk dış giyim kategorisinde bulunan kaban modellerimiz ise rahat kesimleri ile birlikte şık ve dikkat çekici görünümleriyle de tercih sebebi oluyor. Rüzgar geçirmeyen, su geçirmeyen ve kaliteli kumaşlar ile üretilen çocuk mont ve kabanları sayesinde miniklerimiz soğuk algınlığı, üşütme vb. hastalıklardan daha az etkileniyor. Farklı renk, model ve tasarımları ile birlikte kış aylarında erkek çocuklarınızın, tüm dış giyim ihtiyaçları için kullanışlı ve birbirinden farklı çözümler sunuyor.

Carter’s bünyesinde, geniş ürün yelpazesine sahip kaban modelleri içerisinden, sizin ve çocuklarınızın seveceği seçimler yapabilirsiniz. Kapüşonlu kaban modellerimiz soğuk ve yağışlı havada çocuklarınız için büyük bir rahatlık sağlıyor.

 

Erkek Çocuk Montları da Bütçenize Uygun Modelleri ile Carter’s Oshkosh’ta!

Carter’s erkek çocuk dış giyim kategorisinde yer alan erkek çocuk şişme mont, erkek çocuk kapüşonlu mont, erkek çocuk polar mont, kışlık kalın erkek çocuk montları ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

 

Yağmurluk, kaban, mont, panço ve polar derken bu ürünleri kombinleyecek, birbirinden farklı erkek çocuk dış giyim ürünleri de Carter’s Oshkosh’ta!


Erkek çocuklarınızın üşüdüklerinde ısınmasını sağlayacak, onları soğuktan koruyacak rengarenk ve eğlenceli tasarımlara sahip yün şapkalar, atkılar, pançolar ve eldivenler de sizleri ve çocuklarınızı bekliyor. Carter’s olarak malzeme kalitesine, iyi işçiliğe ve çocuklarınızı mutlu edecek tasarımlara önem veriyoruz. Çocuklarınızın sağlığını en ufak şekilde olumsuz etkileyecek hiçbir giyim üretim malzemesini, tasarım ve üretim aşamasında kullanmıyoruz. Tamamen çocuklarınız ve çevre ile uyumlu şekilde üretiyoruz.

Carter's çocuk kıyafetleri ile çocuğunuz şık ve rahat olsun! Erkek çocuk dış giyim, mont kaban ve yağmurlukları avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster