Sırala 114 Ürün

İndirimli Ürünler

Erkek Bebek 3'lü Set - DCSErkek Bebek 3'lü Bukelamun Desenli Body,Şort ve Tişört Set
249,99125,00%50
Çok İyi
1
Erkek Bebek 3'lü Set - DCSErkek Bebek Yengeç Desenli Tişört,Body ve Şort Set
249,99169,99%32
Çok İyi
1
Erkek Bebek 2'li Set - BPSErkek Bebek 2'li Dinozor Desenli Body&Pantolon Set
199,99119,99%40
Çok İyi
1

ERKEK BEBEK GİYİM ÜRÜNLERİNE DAİR ARADIĞINIZ NE VARSA, İNDİRİMLİ FİYATLAR VE KAÇIRILMAYACAK KAMPANYALARLA CARTER’S OSHKOSH’TA SİZLERİ BEKLİYOR!
İndirimli erkek bebek giyim ürünleri, minikleriniz için tasarladığımız en şirin modelleri ile burada! Carter’s, erkek bebek koleksiyonundaki birbirinden farklı giyim ürünleri, geniş ürün yelpazesi ile minikleri bekliyor.

Bebeğinizin ev içinde ve dışarıda korunması ile birlikte rahatlığını sağlayacak olan erkek bebek kıyafetleri seçiminizde dikkat etmeniz gereken birtakım önemli olan unsurlar bulunuyor. Pamuklu ve doğal kumaştan üretilmiş yeni doğan bebek kıyafetleri ile onların sağlığını korunmasına yardımcı olacak ve bebeklerin hassaslığına uygun seçim yapmış olacaksınız. Sezonluk değişiklikler bebeklerin hassas vücut yapısında daha kolay değişiklikler yapabilir. Belirli mevsimlerde sıcaklık değişikliklerine göre bebeklerin daha dikkatlice korunması ve mevsim özelliklerine uygun kıyafet seçimi yapmanız gerekiyor. Bebeğiniz için en uygun kıyafetleri seçmeniz için sıcak havalarda yazlık bebek kıyafetleri tercih ederek bebeğinizin konforunu koruyabilir, soğuk havalarda kışlık bebek kıyafetleri ile onların kırılgan yapısını koruyarak vücut sıcaklığını koruyabilirsiniz.

İlk kez anne baba olacak çiftler için bebeğin ilk ihtiyaçlarını satın almak çok heyecanlı bir iştir. Yeni doğacak bebeğinize almanız gereken bebek kıyafetleri başında, 10’lu ya da 6’lı hastane çıkış setleri ilk sırada yer alıyor. Zıbın takımları, body setleri, tek parça tulumlar, uzun pantolonlar, ayaksız tulumlar, başlıklar ve çoraplar ilk önce kullanacağınız giysi çeşitlerinin başında geliyor. Yeni doğan bebeğiniz için bir uyku tulumu almayı da ihmal etmemelisiniz. Yeni doğan bebek kıyafetlerini mümkün olduğunca doğal dokumalardan seçilmelisiniz. Alacağınız kız ve erkek bebek kıyafetleri pamuklu, yumuşak ve doğal kumaşlardan üretilmiş giysiler olmalıdır. Bebeğinizin cildi çok duyarlı olduğu için ona zarar vermeyecek kumaşlardan tasarlanan ürünleri seçmeye özen gösterebilirsiniz. Bebeğinizin kilosuna ve boyuna uygun ürünler almanız çok önemlidir. Bebek tulum seçeneklerini ona rahat hareket yetisi sunan ölçülerde alırsanız, giysinin içinde sıkılmasını engellemiş olursunuz. Yatakta dönerken ya da emeklemeye geçtiğinde, kol ve bacaklarını rahatça hareket ettireceği giysiler alabilirsiniz. Bebek kıyafetleri içinde önemli bir yer tutan çorapları ve başlıkları da yumuşak dokulu ürünlerden seçebilirsiniz. Organik pamuktan üretilen erkek ve kız bebek kıyafetleri doğru tercihler olacaktır. Bu ayrıntıların yanı sıra, boya ve kimyasal içermeyen, nefes alabilen ve esneyen kumaşlardan yapılmış bebek kıyafetleri almanız daha sağlıklı bir seçim olur. Çıt çıtlı ve düğmeli bebek tulum modellerinde metal değil plastik olanları seçmeniz, sert dikişli ürünlerden kaçınmanız önemlidir.

Yeni doğan bebek kıyafetleri içerisinde çok tercih edilen ürünlerin başında tulumlar gelir. Karın bölgesinden açılan bebek tulum ve pijamaları rahatça bez değiştirmenize yardımcı olacak giysilerdir. Omuzdan çıtçıtlı veya esnek yakalı body setleri, yeni doğan bebek kıyafetleri içerisinde en çok kullanacağınız ürünler arasında bulunur. Önden açılan 2’li bebek takımlarını da ilk aylarda sorunsuz kullanabileceğiniz giysilerdir. Yumuşak dikişleri ve doğal kumaş özellikleriyle kolay kullanım olanağı tanıyan organik bebek ürünleri, bebekleriniz için seçeceğiniz en sağlıklı ürünlerdir. Esnek kol, yaka ve bel özellikleri sunan kız ve erkek bebek kıyafetleri ile tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Ebeveynlerin ve arkadaşlarının bebekleri için hediye alacak kişilerin, bebek kıyafetleri seçimlerini doğayla uyumlu ve cilde zarar vermeyen organik kumaşlardan yana yapmaları çok önemlidir.

Bebek kıyafetleri kategori seçenekleri içerisinde yer alan üçlü bebek setleri, kız ve erkek bebek takımları, çoklu body setleri, pek çok üründen oluşan bebek hastane çıkış setleri ve organik bebek body seçenekleri bebeğinizin cilt sağlığına uygun ürünlerdir. Bebek kıyafetleri şirin tasarımları ve yumuşak dokulu kumaşlarıyla minik yavrunuza hak ettiği konforu sağlar. Zıbın setleri, karma renkli bebek takımları, 3’lü erkek bebek ürünleri ve kız bebek elbiseleri de en seçkin markaların kaliteli ürünlerinden oluşur.

Aradığınız Her Türlü Erkek Bebek Giyim Ürünlerine, Carter’s Üzerinden Ulaşabilirsiniz!
Erkek bebeğiniz için ihtiyaç duyacağınız, sweatshirt, ayakkabı, mont, kazak, pantolon, şort, terlik, şapka, çorap, patik, kaban, gibi her kategoriden birbirinden farklı giyim ürünlerine, indirimli seçenekleri ile Carter’s üzerinden ulaşabilirsiniz. Çok seveceğiniz baskılarla bezenmiş tulumlar, rengarenk tişörtler ile birlikte bebeğiniz rahat ve mutlu bir şekilde büyürken, ürünlerimizin göz alıcı tasarımları sayesinde tüm dikkatleri üzerine toplayacak.

Erkek bebeklerinizin günlük aktivitelerini ve gereksinimlerini göz önünde bulundurursak, dilediğiniz her şey Carter’s Oshkosh’ta! indirimli Erkek bebek giyim ürünlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster