Sırala 141 Ürün

YENİ SEZON ERKEK BEBEK GİYİM ÜRÜNLERİNİN ADRESİ CARTER’S!
Aileleri olarak, bebeklerinizin her zaman ve her durumda en iyi şekilde görünmelerini istemeniz son derece normal. Kadın ve erkek giyim moda sahnesinin her gün yenilenmesi ile birlikte, siz değerleri ailelerin olduğu gibi, bebek giyim kategorisinin de kendi moda kültürü gelişmiş durumda. Carter’s, bebekleriniz için giyim ürünlerini tasarlarken, minik bebeğinizin sonsuz hayal dünyasından esinleniyor, rengarenk ve eğlenceli baskılar ile birleştiriyor.

İster Günlük İsterseniz Özel Günleriniz İçin
Söz konusu erkek bebek giyim olduğu zaman minik oğlunuzu giydirebileceğiniz çeşit çeşit, sevimli mi sevimli bebek kıyafetleri karşımıza çıkıyor. Havalı tişörtlerden mini takım elbiseleri, hastane çıkış setlerinden günlük kıyafetlerine kadar erkek bebeğinizin gardırobu için ihtiyaç duyabileceği pek çok ürün bulunuyor. Erkek bebeğiniz için bir gardırop düzerken hastaneden çıkıştan başlamak gerekiyor. Erkek bebek hastane çıkışları, genellikle set halinde beğeninize sunularak doğum sonrası hastane çıkışı esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü parçayı bünyesinde barındırıyor. En standart hastane çıkış seti içerisinde bile mutlaka bir adet zıbın, bir çift pantolon, şapka, eldiven ve bebek önlüğü bulunuyor.


Bebeğiniz dünyadaki en değerli varlığınız olduğundan dolayı onun kullanacağı eşyaları ve malzemeleri seçerken ekstra titiz olmanız gayet doğal; buna elbette erkek bebeğiniz için seçeceğiniz kıyafetler de dahil. Bu yüzdendir ki erkek bebek giysileri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken belli başlı püf noktalar var. Bunlardan bir tanesi, özellikle uyku için seçtiğiniz zıbın, pijama takımı ve erkek bebek tulumlarının mutlaka yüzde yüz pamuklu olması. Anti-alerjan kumaştan ve tercihen doğal kumaşlardan ya da pamuktan üretilen erkek bebek kıyafetleri, bebeğinizin cildinde ve bedeninde herhangi bir tahrişe yol açmayacağı gibi teninin nefes almasına ve çok daha rahat bir uyku çekmesine vesile olur. Erkek bebek kıyafeti seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer konu da elbette bebeğinizin yaşı, boyu ve kilosu. Unutmamalı ki bebeğiniz gün geçtikte büyümekte ve düzenli olarak yeni ebatlarda kıyafetlere ihtiyaç duymaktadır. Söz konusu zıbın seçimi olduğu zaman tek seferde birkaç boyda zıbın almakta fayda vardır. Buna ek olarak erkek bebek ayakkabısı seçimi de dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konu. Bebeğinizin ilk aylarında olabildiğince rahat etmesi için deri ayakkabılar yerine tercihen erkek bebek patiklerini tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Erkek bebekleriniz için geniş ürün yelpazesi ile birlikte en son trendlerden yola çıkarak tasarladığımız erkek bebek giyim ürünlerimiz, Carter’s yeni sezon erkek bebek giyim kategorisinde sizleri ve sevimli bebeklerinizi bekliyor. Yeni sezon erkek bebek tulum, pantolon, mont, t-shirt, eşofman, yağmurluk ve bebeğiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün bebek giyim ürünlerini uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Üstelik Daha Önce Görmediğiniz, En Yeni ve En Benzersiz Modellerle!
Günlük kullanıma uygun tulumlardan ve rahat mı rahat patikli pantolonlara, rengarenk sweatshirtler ve gömleklere kadar çarpıcı, renkli ve en önemlisi sağlıklı kumaşlardan üretirken şık tasarımlara sahip yeni sezon erkek bebek koleksiyonumuzu keşfedin. Bebeğinize uygun tasarımlara sahip şirin mi şirin kıyafetler bulun. Bebeklerinizi konforlu hissettirecek ve terletmeyecek kumaşlarla üretilmiş rahat eşofmanlar sizleri bekliyor. Kolay giyilebilir olması, bebeklere konfor ve hareket özgürlüğü vermesi ve günlük hayatın her anında kullanılabilir olması eşofmanları her mevsim annelerin gözdesi yapıyor. Renkli ve bebeklerin ilgisini çekecek desen baskıları ile eşofman altı ve setleri gönül rahatlığı ile sipariş edebilirsiniz.

Yeni sezon Erkek bebek giyim ürünlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster