Sırala

Erkek Bebek Set Modelleri ve Yenidoğan Erkek Bebek Setleri

2'li Setler

3'lü Setler

Layette Bebek 3'lü Set - HSÇBebek 3'lü Fil Desenli Set
159,99111,99%30
Erkek Bebek 3'lü Set - VSErkek Bebek 3'lü Set
199,9999,99%50
Erkek Bebek 3'lü Set - CSErkek Bebek 3'lü Set
199,9999,99%50
Layette Erkek Bebek 3'lü SetErkek Bebek 3'lü Set
169,9984,99%50
Erkek Bebek 3'lü Set - VSErkek Bebek 3'lü Set
199,9999,99%50


ERKEK BEBEK BEBEK SET MODELLERİ - BEBEK KIYAFETLERİ


Heyecanlı bir anne adayıysanız ve artık minik oğlunuzu kucağınıza almanıza az vakit kalmışsa, erkek bebek hastane çıkış setleri ilk önceliklerinizden biri olacaktır. Bebeğinizle hastaneden eve geçtiğinizde ve yavrunuz büyümeye başladıkça erkek bebek kıyafetleri arasından yavrunuza hepsini almak isteyeceksiniz. Carter’s, yenidoğan bebek kıyafetleri modellerinden 9 yaş çocuk modasına kadar, yavrunuzun sağlığını ve huzurunu önceliklendirerek, her zaman siz ebeveynlerin yanında olmaya devam ediyor.


Oğlunuzla birbirinize ilk kavuşma anından sonra, artık yavrunuzla aranızda asla bitmeyecek o sonsuz güven duygusu oluşmaya başlar. Bebeğinizin sağlık ve huzur içerisinde büyümesi, onun gülümseyişini görmek sizlere bir ömre bedel olacaktır. Bebeğinizle aranızdaki ilk iletişimin kurulmaya başladığı bu dönemde, yeni doğan erkek bebek setleri olmazsa olmazlarınızdan olacak. Birbirinden farklı birçok parçayı kombinlemek için zaman kaybı yaşamaksızın, uyumun ve kalitenin ürünü olan 2’li hatta 3’lü erkek bebek setleri ve hastane çıkış setleri en büyük yardımcınız olacak. Bebeğinizle hastaneden eve giderken, oğlunuz o küçücük ve tarz hastane çıkışı içerisinde çok yakışıklı olacak.


Dünyaya henüz merhaba demiş erkek bebeğinizin cildini koruyacak, teninin nefes almasını sağlayacak yumuşak kıyafetlere ihtiyacı olacak. Bu noktada bebek hastane çıkışı modelleri arasından yapacağınız doğru tercihlerle yavrunuzun hayatını kolaylaştırabilirsiniz. Bebek hastane çıkışları çoğunlukla çıtçıtlı body, çorap, eldiven ve bere takımı, bebek zıbınları, yelek ve patikli alt modellerinden oluşur. Bunların yanı sıra, bazı hastane çıkış setlerinde mendil, önlük, tığ işi bebek battaniyesi ve göbek bağı da görebilirsiniz.


Carter’s’ın bebeğinizin en temel ihtiyaçlarını baz alarak ürettiği birbirinden şık ve farklı tasarımlara sahip, rengarenk erkek bebek set modelleri arasından bebeğinize en çok yakışacak olanı, indirimli fiyatlar ve size özel indirimlerle Carter’s’tan hemen alın. Bebek giyim markaları listesi arasından dünya annelerinin ilk tercihi olan Carter’s’ı tercih edin, bebeğinizle sağlıkla gülümseyin!

Tümünü Göster