Sırala 75 Ürün

ERKEK BEBEK SETLERİNE UYGUN FİYATLARLA SAHİP OLUN
Bebeklere özel tekstil ürünleri, özel kumaştan üretiliyor. Terletmeyen kumaş ile üretilen bu ürünler, yaz aylarında ve kış aylarında bebeğinizin sağlığını en iyi şekilde koruyor. Ayrıca kaşınma ve ciltte alerji problemi oluşturmayan doğal kumaşlar, erkek bebek body seti tasarımlarında da kullanılıyor.

Bebeğinizin narin bedenini en iyi şekilde koruyan on ikili body seti, bebeğinizin ölçülerine uygun şekilde tasarlanıyor. Bu ürünlerde aradığınız kaliteli seçenekler, bebek sağlığını doğrudan etkiliyor. Kanserojen madde içermeyen baskı seçeneklerine sahip olan ve aynı zamanda zararlı hiçbir kimyasal maddeyi barındırmayan zıbın modelleri, bebeğinizin hassas cildine özel hazırlanıyor.

Zıbınlarda Renkler Göz Alıcı
Uyku ve beslenme, bebeklerin gelişiminde önemli rol oynamaktadır. Bebekler, sürekli altını pisletir ve her zaman için temizliğe ihtiyacı vardır. Estetik çıt çıtlı zıbın çeşitleri, bebeklerin altının temizlenmesinde pratik çözüm seçeneği sunuyor. Altı pislenen bebekler, rahatsızlanarak ağlamaya başlarlar. Kısa sürede altını değiştirmek için çıt çıtları açmak yeterlidir. Bu sebeple zıbın modelleri, bebekler için vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alıyor.

Çıt Çıtlı Bodyler
Zıbınlar kadar Carter’s erkek bebek body modelleri de göz kamaştırıyor. Alttan çıt çıtlı olduğu için body modelleri de zıbın modelleri kadar önemli. Bu nedenle erkek bebek body modellerini de incelemeyi ihmal etmeyin. Alttan çıtçıtlı body modelleri, bebeğinizin beden ölçüsüne uygun şekilde üretiliyor. Erkeklere özel tasarlanan alttan çıtçıtlı body ürünleri, mavinin en güzel tonuna sahip. Bu ürünlerin üzerinde, doğal baskılar bulunuyor. Çeşitli hayvan figürleri ve sevimli deniz canlıları, bu kategoride tercih edilen figürlerin başında geliyor.

Setler
Hassas cilde ve vücut yapısına sahip olan bebekler, lastikten kumaşa kadar doğal seçeneklere ihtiyaç duyuyorlar. Bebek doğmadan bir ay önce hazırlanması gereken hastane çantası, bebeğiniz için önemli olan 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li set ile dolduruluyor. Kozmetik ve diğer ihtiyaçlarının yanı sır bu setleri de ihmal etmemek gerekiyor.

Bu setlerde battaniye, mendil, mama önlüğü, zıbın, altlık ve body gibi giysiler bulunuyor. 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li set, hastane çantasında bulunması gerekiyor.

İsterseniz Hediye Alın
Kendi bebeğinizin yanı sıra sevdiklerinizin bebekleri için de sitedeki erkek bebek ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Hediye kategorisinde zıbın seti modelleri, kız-erkek kategorisinde hazırlanıyor. Kışlık ve yazlık modeller, olumsuz hava koşullarına karşı maksimum koruma sağlıyor.

Bebeklere özel tasarımlar pamuklu ve doğal kumaşlardan üretiliyor. Terletmeyen kumaş özelliğine sahip bu ürünler, alerji yapmıyor. Ayrıca bebek cildini tahriş etmez ve kaşıntı meydana getirmiyor. Temizleme işleminde çamaşır suyu vb. kimyasallar kullanılmamalı. Ütüleme tersten yapılmalı ve elde yıkanmalı. Narin ve şık pamuk kumaşın temizliği elde yapılmalı. Zıbın seti modelleri arasında istediğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz. Bu modellerdeki renkler ve tasarımlar, sağlıklı ve kullanışlı özelliklere sahiptir.

Hastaneye Gitmeden Çantayı Hazırlayın
Bebeğiniz dünyaya teşrif etmeden önce, onun için özel hazırlanan kıyafetleri çantanızda hazır bulundurmalısınız. Erken doğum riskine karşı çanta bir ay önceden hazırlanmalıdır. Çantada, battaniye, body, zıbın, mendil, mama önlüğü ve patik gibi giysiler bulunmaktadır. Yeni doğan bebeklere özel eldivenler, setteki önemli ürünlerden biridir. Yeni doğan bebekler, tırnaklarıyla yüzüne zarar verebiliyor. Bu nedenle hastane çıkışı seti içerisinde eldiven en önemli aksesuarlardan biridir.

Soğuk havada ısıtan, sıcak havada serin tutan özel tasarımlı bebek kıyafetleri, güvenilir baskı seçeneklerine sahip. Hastane çıkışı seti içerisindeki bütün kıyafetler, bebek için zorunlu kıyafetlerin başında geliyor. Minik elleri üşümesin diye eldiven, minik ayakları üşümesin diye özel patik modelleri, çantada hazır olmalıdır.

Hassas olan bebekler için en önemli bir diğer konu ise battaniyeler. Battaniyesiz bebek taşımak, hastalığa davetiye çıkarmak ile eşdeğerdir. Yaz-kış battaniyeye sarılan bebekler, en ufak bir esintiden rahatsız olurlar. Yaz aylarına özel battaniyeler serin tutmaktadır. Kış aylarında ise soğuk havaya karşı etkili koruma sağlayan battaniyeler tercih edilmektedir.

Carter's bebek setlerine uygun fiyatlarla sahip olun! Erkek bebek setlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster