{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": " Homepage " }
{ "type": "gtmStart" }
Anasayfa > Kargo

Kargo

Kargo Seçenekleri

Alışverişinizi 250TL ye tamamlayarak ücretsiz kargo imkânından faydalanabilirsiniz.

GÖNDERİM TİPİ ÜCRET
250₺ Altı Kargo 250₺ ve Üzeri Kargo
12,99₺ Ücretsiz
Standart Kargo

Özel bir seçim belirtilmeyen siparişlerinizde gönderileriniz (ürünler ve fatura birlikte olarak ve standart kargo bölgeleri içerisindeyse) standart kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese sabit kargo ücretimiz olan 12.99TL karşılığında gönderim yapılmaktadır. Kargo firmasına teslimat 1-3 iş günü içerisinde yapılır.

Siparişinizin ve faturanızın farklı adreslere gönderilmesini talep ettiğiniz durumlarda, siparişiniz teslimat adresine, faturanız fatura adresine gönderilecektir.

Not: Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri verilen siparişler, operasyonel yoğunluk nedeniyle kargoya daha geç teslim edilebilir.

Ekspres Kargo

Ekspres kargo seçeneğimiz henüz bulunmamaktadır.

Gönderim Bölgesi Dışı Kargo

Türkiye dâhilinde kargo firması ile standart gönderim bölgeleri dışında kalan bölgelerin gönderim süreleri ve teslimat bölgeleri Yurtiçi Kargo in belirlemiş olduğu süre içerisinde ve belirlemiş olduğu noktalara yapılmaktadır. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için sipariş vermeden önce Yurtiçi Kargo çağrı merkezi ile görüşmeniz ve bilgi almanız tavsiye edilir. Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi: 444 99 99 Tek bir siparişteki ürünleri birden fazla teslimat adresine teslim edemiyoruz, bu şekilde farklı noktalara teslim edilmesini istediğiniz siparişler için ayrı siparişler geçmelisiniz.