Ödeme

Ödeme Bilgisi

Gami Giyim A.Ş. Visa, MasterCard ve banka kartları ile tüm mağazalarımızda ve online mağazamızda ödeme kabul eder.

Gami Giyim A.Ş. siparişi iptal ya da reddetme hakkını saklı tutar. Gami Giyim A.Ş. tek bir kişi ya da tek bir adres üzerindeki sipariş adetlerini ya da tek bir sipariş içerisindeki adetleri sınırlayabilir ya da sipariş içerisinde adet bazında iptaller yapabilir. Eğer siparişiniz iptal edilirse sistemimizde kayıtlı olan email adresinden tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Gami Giyim A.Ş. olarak distribütörlere, yeniden satış amaçlı satın almacılara ve dağıtımcılara satış yapmama hakkını saklı tutuyoruz.

Güvenli Alışveriş Garantisi

carters.com.tr’a sunduğunuz bilgiler alışveriş siparişlerini işlemek, web sitesi üzerinde gezinmeyi ve Carter’s ürünlerinin satın alınmasını kolaylaştırmak ve bu web sitesi ve/veya genel olarak Carter’s ile bağlantılı yeni ürünler, özel teklifler ve haberlerle ilgili olarak sizi e-posta ve/veya normal posta üzerinden bilgilendirmek için kullanılacaktır.

GAMİ Giyim TİC. A.Ş. müşteriler tarafından sunulmuş olan bilgileri üçüncü şahıslarla kural olarak paylaşmayacaktır.

Ancak GAMİ Giyim TİC. A.Ş.’nin, web sitesinin kullanım verimliliğini arttırmak, ödeme, teslim, sipariş ve benzeri konulardaki aksaklıkları çözüme kavuşturmak, ürün teslimi ve ürün bedelinin tahsili için bünyesindeki ortak ve grup niteliğindeki şirketler ve işbu sözleşme gereğince kargo şirketleri ya da bankalar ile veya web sitesinden satışı yapılan ürünlerin marka ve lisans hakkı sahipleri ile ya da Türkiye distribütörleri ile gerektiği takdirde müşteri kişisel bilgilerini paylaşma hakkı saklıdır. Yine Türk Hukuku gereğince yasal mercilerce talep edilen yazılı taleplere cevap verilmesi kanuni bir zorunluluk olduğundan bu şekilde bir yazılı talep halinde kişisel bilgilerin paylaşımı sağlanacaktır.

Alınmış olan tüm kişisel bilgiler yasal düzenlemelere uygun olarak kullanılacaktır. Bu web sitesinin kullanıcıları kayıt formunda bulunan bilgilere her zaman erişebilir ve e-posta ile veya aşağıdaki adrese normal posta yoluyla yazılı olarak başvurup bilgileri değiştirebilir ve iptal edebilir.

Sipariş aşamasında bulunduğunuz web sitesi yüksek güvenlik programları ile koruma altındadır. Ancak internet üzerinden bilgi iletiminin tamamen güvenli olarak sağlanması olanaklı değildir. Bu nedenle garanti edilemeyen iletimler risk altında olabilir. Bu konuda tarafınızdan da gerekli güvenlik koşullarına uygun davranılması gerekmektedir.

Şirketimizin web sitesinde yer alan Satın Alma koşulları ve Gizlilik Politikası koşulları ile ilgili olarak Web sitesi ana sayfasında değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Yasalar ile zorunlu hale gelmesi nedeni ile yapılan değişiklikler haricindeki diğer değişiklikleri kabul etmezseniz, irtibat adresimize yazılı olarak bilgi geçmeniz gerekmektedir. Periyodik olarak bu Gizlilik Politikası mevcut şartlarını gözden geçirmek için bu sayfayı ziyaret etmelisiniz.