Sırala 552 Ürün

TÜM KIZ BEBEK GİYİM ÜRÜNLERİNDE SEZONA ÖZEL İNDİRİM FIRSATLARI VE UYGUN FİYATLAR

Anneler için bebeklerinin doğmasıyla birlikte tatlı bir telaş da başlıyor. Bebeklerle ilgilenmenin yanı sıra onları giydirmek de eğlenceli olabiliyor. Bebeklerini giydirmekle beraber ürünlerin doğal ve kaliteli olmasına dikkat ediyorlar. Özellikle kıyafetlerin doğal kumaşlardan üretilmiş olmasını tercih ediyorlar.

 

Kız bebekler için kaliteli kumaş üretimi birçok model ve tasarım bulunuyor. Bebeğiniz kıyafetler içinde rahat ederken konfor ve şıklığı da yaşıyor olacaklar.

 

Kız Bebek Giyim Çeşitleri

Bebekler ilk aylarını doldurduktan sonra giydirebileceğiniz birçok model bulunuyor. Tulumlar, ikili takımlar, elbiseler, hırkalar ve tişörtler bulunuyor. Kıyafetler, yumuşak ve terletmeyen kumaş ürünler oldukları için bebeklerinize güvenli şekilde giydirebilirsiniz.

 

Tulumlar; bebekler doğduklarından üç yaşlarına kadar en çok tercih edilen bebek kıyafetleridir. Vücudu tamamen sardıkları için tercih ediliyorlar. Tulumların yazlık ve kışlık modelleri bulunuyor.

Yazlık modeller; tulum boyu diz hizasına kadar geliyor. Yarım veya kolsuz çeşitleri bulunuyor. Renk seçeneği zengin olsa da ekru ve pembe renkleri ilk tercih edilenlerdir. Bacaktan ve boyun bölgesinden çıt çıtlı oldukları için kullanım rahatlığı sağlıyorlar.

 

Kışlık modeller; uzun kollu ve ayakları patikli ürünlerdir. Boyun bölgesinden ayaklara kadar açılır çıt çıtlıdır. Bu modellerin kukuletalı ve etekli çeşitleri de bulunuyor. Kukuletalı çeşitlerde kulaklı modeller de bulunuyor. Etekli modellerde bel bölgesini saran kırmızı tülden etek bulunuyor. Aynı şekilde göğüs bölgesine de tülden bir fiyonk yerleştirilmiş.

 

İkili Takımlar; kız bebeklerin içlerinde rahat edecekleri, yumuşak ve terletmeyen kumaş ürünlerdir. Ürünler; antialerjik ve doğal kumaşlardan üretiliyorlar. Bu nedenle bebeklerinizin cildine rahatsızlık vermeden güvenli şekilde giydirebilirsiniz.

 

İkili takımların body’li, şortlu ve pantolonlu çeşitleri bulunuyor. Her mevsim rahatlıkla giydirebileceğiniz, şık tasarıma sahip kıyafetlerdir.

 

Bodyli takımlar; Bodyden vazgeçemeyen annelerin ilk tercihidir. Mevsimine göre bodyler uzun veya kısa kolludurlar. Alt tarafı çıt çıtlı olduğu için rahatlıkla alt değişimi yapabilirsiniz. Pantolonlar da aynı şekilde mevsimine göre uzun veya şort şeklinde oluyor. Body ile renk uyumu sağladıkları için hem görünüm hem de şıklık sağlanmış oluyor.

 

Elbiseler; Birbirinden renkli, cıvıl cıvıl ve kaliteli kumaş ürünü modeller bulunuyor. Kız bebeklerin sevimliliğini ortaya çıkaracak, onları daha da şirin gösterecek zengin çeşitler bulunuyor. Modeller, mevsimine göre uzun veya kısa kollu, askılı olarak çeşitleniyor.

 

Kışlık elbiseler; Bebekleri rahatsız etmeyen, doğal ve kaliteli ürünlerdir. Herhangi bir kaşıntı veya cilt rahatsızlığı vermezler. Kıyafetler sıfır veya öğrenci yakalıdır. Arkadan çıt çıtlı oldukları için rahat giyilip, çıkarılabiliyorlar. Tercihe göre pileli veya düz etekli modelleri bulunuyor.

 

Yazlık elbiseler; Yazlık modellerde alternatif daha fazladır. İp askılı, yarım askılı, yarım kollu pileli rengarenk elbise modelleri bulunuyor. Göğsü papatyalı, etekleri puantiyeli elbiseler şık bir görünüm sergiliyorlar.

 

Hırkalar; Elbiseleri, tulumları ve bodyleri tamamlayacak, güzel bir kombin oluşturacak hırkalar bulunuyor. Hırkaların kapüşonlu çeşitleri de bulunuyor. Özellikle şeker pembesi, beyaz ve turkuaz renkli modeller ön plana çıkıyor. Sol göğüste kurdele işlenmiş, bütün kenarlar gümüş rengi şeritle kaplanmış.

 

Kışlık hırkalarda pastel renkler daha hakim. Kollarda ve yanlarda geyik motifleri işlenmiş. Bebeğiniz konfor rahatlığını yaşarken, şıklığını da sergilemiş oluyor.

 

Tişörtler; Birbirinden farklı tasarımda ve tarzda tişörtler bulunuyor. Terletmeyen ve kaliteli kumaştan üretildiklerinden rahatlıkla giydirebilirsiniz. Ürünler tamamen pamuktan üretildiği için, terleme ve kaşıntı yapmazlar. Renk atma ve kolay deforme olmadıkları için bebeğinize giydirebilirsiniz.

 

Tişörtlerin sıfır ve gemici yaka, kısa veya askılı kol olarak çeşitleri bulunuyor. Renk skalası geniştir. Tişörtlerde animasyon, karakter, figür ve desen baskı çeşitleri bulunuyor.

Kız bebeğiniz için aradığınız ne varsa Carter's Kız Bebek Ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz! Tüm kız bebek giyim ürünlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster