Sırala 15 Ürün

ERKEK BEBEK PİJAMALARI UYGUN FİYAT VE İNDİRİM FIRSATLARIYLA BURADA
Şirin bebeklerimizin küçük bedenleri, kısa sürede yorulduğu için, sık sık uyumak zorunda. Sevimli bebeklerimizin rahat bir uyku için konfor bakımından yeterli özelliklere sahip pijamalara ihtiyacı var. Unutmayın; bebekler, her bakımdan hassastır. Bu nedenle pijama seçerken, kaliteli kumaş özelliklerin yanı sıra sağlık açısından güven veren modelleri tercih etmelisiniz.

 

İkili Pijamalar

Altlık ve üstlük olmak üzere iki parçadan oluşan 2’li pijama modelleri, renk ve desen bakımından farklı özelliklere sahip. Kız bebeklerine özel üretilen pijama takımlarında pembe popüler renk olarak dikkat çekiyor. Erkek bebek pijama modellerinde mavi ve tonları daha çok ilgi görüyor. Mavinin her bir tonunu bu ürünlerde görmek mümkün.

 

Araba figürleri, aslan figürleri, kaplan figürleri ve tavşan figürü erkek bebek pijamalarda sıklıkla tercih ediliyor. Mavinin yanı sıra lacivert, beyaz ve diğer renkler de 2’li pijama modellerinde görmek mümkün. Sitemizden onlarca modelden istediğiniz modeli kolayca sipariş edebilirsiniz.

 

İkili pijamalar, bebek sağlığı için herhangi bir problem meydana getirmiyor. Erkek bebek pijama modellerinde pamuk kumaş kullanıyor. Sağlıklı kumaş denildiği zaman ilk akla gelen tabii ki pamuk kumaştır. Bebek cildine zarar vermeyen ve aynı zamanda terletmeyen pamuk kumaşlar, naturel boya baskı yöntemiyle renklendiriliyor.

 

Dörtlü Pijama

İkili pijamada olduğu gibi dörtlü pijamalar da alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşuyor. 4’lü pijama ise iki takımdan oluşuyor. Bebeğiniz için satın alacağınız bu pijama takımı, değişmeli bir şekilde kullanılabiliyor. Bebeklerin sık sık altı değiştiği için her zaman ikinci bir pijamaya ihtiyacı oluyor. Dörtlü pijamalar, gün içerisinde değişmeli bir şekilde kullanabileceğiniz modellerin başında geliyor.

 

Sağlıklı kumaştan üretilen bu pijamalar, aynı zamanda estetik özelliklere sahip. Boğaz, kol ve paça kısımlarındaki lastikler, bebek cildine zarar vermiyor. Kullanılan lastikler, bebe lastiği olduğu için, 4’lü pijama setini güvenle satın alabilirsiniz. Ayrıca kullanılan uluslararası standartlara uygun baskı teknikleri, sağlık açısından da son derece güvenli.

 

Estetik Ve Zarif Tasarımlar

Pijama dünyasının en popüler modellerinden biri kuşkusuz unicorn figürlü tasarımlar. Unicorn; tek boynuzlu atı temsil eden dünyaca ünlü bir figür. Pek çok üründen aşina olduğumuz bu figür, bebeklere özel tasarlanan pijamalarda da popüler bir seçenek.

Sağlıklı kumaştan üretilen ve güvenilir özellikleriyle satın alınan unicorn’lu pijama seçenekleri, renk seçeneklerine sahip. Erkek bebek pijamaları, doğal temizlik maddeleriyle yıkanmalı ve makineye atılmamalı. Ayrıca ütüleme işlemi mutlaka tersten yapılmalı. Bu şekilde ürünün kullanım ömrü de daha uzun olacaktır.

 

Bebeğiniz Çok Şık Olacak

Hayatınıza neşe katan ve mutluluğunuzu artıran bebeğiniz için en iyisini satın almalısınız. Şık, estetik ve zarif pijama takımları içerisinde gökkuşağı tasarımlı modeller aynı zamanda geniş renk seçeneğine de sahip. Carter’s, insana mutluluk veren gökkuşağını sağlıklı kumaşla buluşturarak bebekleri için en iyisini isteyen annelerin beğenisine sunuyor. Araba, bebek, kalp, çiçek, uğur böceği, unicorn ve gökkuşağı figürleri, bebek pijamalarında kullanılan desenlerin başında geliyor.

 

Baskı tekniği, kumaş özellikleri ve dikim özellikleri bakımından en sağlıklı erkek bebek pijama modelleri Carter’s Oshkosh’ta sizleri bekliyor. Satın alma işlemleri esnasında beden ölçüsünü belirtmeyi unutmayın.

 

Ölçüler Mükemmel

Bebeğinizin huzur içinde uyuması için kaşındırmayan, terletmeyen ve alerji oluşturmayan pijamalara ihtiyacınız var. İyi bir uyku için sadece kumaşın iyi olması yetmez. Bu modellerin ölçüleri ve tasarımı bebeğin hareket kabiliyetini kısıtlamamalı. Yani bebeğiniz rahat rahat hareket etmeli ve sağa sola dönerken herhangi bir rahatsızlık hissetmemeli. Sağlam dikişleri sayesinde uzun yıllar estetik özelliğini koruyan bu pijama modelleri, aynı zamanda kolay temizlenebilir özelliklere sahip.

 

Onlarca modeli bir arada bulunduran Carter’s, saatlerinizi alacak pijama satın alma işlemini, dakikalar içerisinde çözüme kavuşturma fırsatı sunuyor. Estetik ve aynı zamanda yumuşak özelliğe sahip bebeklere özel pijama modelleri, bebeğinizin dolabında bulunması gereken giysilerden başında geliyor. Unutmayın; bebeğinizin sağlıklı bir şekilde gelişmesi, rahat bir uyku ile mümkün.


Carter's erkek bebek pijamaları ile bebeğiniz her gece mışıl mışıl uyusun! Erkek bebek pijamaları ve gece giyim ürünlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster