Sırala 28 Ürün

KOLAY GİYİMLİ KIZ BEBEK SALOPETLERİ

Pratik özellikleriyle bahçıvan tulum modelleri, bebeğinizin vücudunu kaplıyor. Üstten askılı olduğu için kemere ihtiyaç duyulmuyor. Bebeklere özel bahçıvan tulum elbiseler, yazlık ve kışlık olmak üzere iki kategoride üretiliyor.

Kızlara Özel Tasarımlar

Şirin bebekleri daha da şirin yapan özel tasarımlı bahçıvan tulum modelleri, pamuk kumaş özelliğine sahip. Özellikle bebekler için çok sağlıklı olduğu için üretilen ürünlerde tercih edilen pamuk, kumaş dünyasının en sağlıklı malzemesi olarak kabul ediliyor.

 

Kimyasal içerikli kumaşlar, ciltte tahrişe, kızarıklığa, kaşınmaya ve terlemeye neden olabilir. Ancak pamuk, cilt dostu olduğu için herhangi bir yan etki meydana getirmiyor. Terletmeyen kumaş denildiği zaman ilk akla gelen pamuk oluyor.

 

Kış aylarına özel dikilen tasarımlar, soğuk havanın olumsuz etkisine karşı etkili koruma sağlıyor. Yaz aylarına özel bebek kot giysiler, bebeğinizin terlemesini önlüyor. Nefes alan doğal kumaşlardan üretilen bu giysiler, bebeğiniz için maksimum koruma sağlıyor.

 

Kot Ürünler

Estetik özelliğe sahip kot tasarımlar, diğer kumaş türü giysilere nazaran daha farklı özelliklere sahip. Bahçıvan tulumu tarzında üretilen ve kız çocuklarına özel figürlerle süslenen ürünler, cepli olarak üretiliyor. Etek türü bahçıvan askılı kot tasarımlarda çiçek, fiyonk ve kalp gibi figürler ağırlıklı bir şekilde kullanılıyor.

 

Kışlık modellerde içi yünlü desenli bebek elbise ürünleri, bebeği soğuktan korurken, yazlık modellerde terletmeyen kumaş ile üretilen modeller tercih ediliyor.

 

Salopet Tasarımlar Rengarenk

Bahçıvan tulum yani salopet ürünler, renkli ve desenli özellikleriyle dikkat çekiyor. Kız çocuklarına özel tasarlanan ürünlerde hayvan figürleri bebeklerin dikkatini çektiği için tavşan figürü, çiçek figürü ve kelebek figürü ağırlıklı olarak kullanılıyor. Ayrıca gül ve bebek resimleri de sık sık ürünlerde kullanılıyor. Elbette baskılarda kullanılan maddeler, doğal ve uluslararası kategoride ‘güvenli’ olarak tescil edilen maddelerdir.

 

Bebeklere özel salopet ürünlerinde, çocukların seveceği çizgi karakterler de kullanılıyor. Etek tarzı modeller ve pantolon tarzı modeller, askılı özelliğe sahip. Pantolon tarzı modellerin paça kısımları ise lastiklidir. Hareket kısıtlığı oluşturmayan bu tasarımlar, konforlu kullanım özelliğine sahiptir. Desenli modeller ise daha renkli ve cıvıl cıvıl. Desenlerde de yine çiçek ağırlıklı motifler dikkat çekiyor.

 

Kış aylarının soğuk geçmesiyle birlikte kadife elbiselere olan ilgi artıyor. Bebeklere özel hazırlanan ve kızlara özel motiflerle süslenen kadife elbiseler, bebeklerin narin bedenini soğuktan koruyor. Renk seçeneklerine sahip kadife elbiseler, bebeğinizin bedenine uygun şekilde hazırlanıyor.

 

Özel Tasarımlı Salopetler Göz Kamaştırıyor

Salopet tasarımlarında fiyonk, kalp, kulaklı tavşan ve dantelli aksesuar da kullanılıyor. Dantelli modeller, çok sevimli bir görünüme sahip oldukları için en çok tercih edilenler modeller arasında bulunuyor. Özellikle toz pembe dantelli modeller, bebeğin doğal güzelliğini yansıtıyor. Beyaz, pembe, kırmızı ve beyaz renkler, kızlara özel tasarımlarda kullanılan renkler içerisinde yer alıyor. Tüllü kadife salopet, dantelli kategorisinin en güzel modellerinden biri.

 

Salopet tulum tarzı ürünlerde, genellikle askılar düğmeli olacak şekilde üretiliyor. Göğüs bölgesinde yer alan cep bölümü, salopetin güzelliğine güzellik katıyor. Bu ürünler, içlikle birlikte takım halinde satılıyor. İçliğin rengi ve tüllü salopet tulumun rengi uyumlu olacak şekilde tasarlanıyor. İçliğin rengi genellikle beyaz renktir. Tüllü salopet modellerinde, beyaz rengin yanı sıra, tulumun rengine göre değişik renklerde olabiliyor.

 

Elbise Dünyasında Mevsimsel Özellikler Önemlidir

Günümüz tekstil dünyası çok değişken olmakla birlikte mevsime göre hareket ediyor. Kışlık ürünler yazın üretiliyor ve kışa girmeden satılmaya başlanıyor. Kışlık ürünlerde kadife ve kot kumaş kullanılıyor. Doğal ve temizlemesi problem teşkil etmeyen bu ürünler, kış aylarının soğuk ayazına karşı yüksek performans sergiliyor. Kışlık salopet, soğuk havalarda maksimum koruma sağlarken vücudu da sıcak tutuyor.

 

Kışlık ürünler, eldiven, bere ve patik ile set olacak şekilde satılıyor. Bebeklere özel kışlık salopet tasarımları, sağlık açısından herhangi bir problem meydana getirmiyor. Kız bebeklerine özel üretilen renkli ve eğlenceli salopet modellerini sitemizden online sipariş edebilirsiniz.


Carter's kız bebek salopetleri ile bebeğiniz şık ve rahat olsun! Kız bebek salopetlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster