Sırala

Erkek Bebek Patik, Ayakkabı ve Kışlık Bot Modelleri

Ayakkabılar/Patikler

Erkek Bebek PatikErkek Bebek Ev Patiği
119,9959,99%50
Erkek Bebek AyakkabıErkek Bebek Ayakkabı
169,9984,99%50
Bebek BotErkek Bebek Ayakkabı
169,9984,99%50
Erkek Bebek AyakkabıErkek Bebek Ayakkabı
169,9984,99%50
Erkek Bebek Spor AyakkabıErkek Bebek Ayakkabı
149,9974,99%50


ERKEK BEBEK AYAKKABI ve PATİK MODELLERİ


Kaliteli bebek ayakkabıları, yavrunuzun büyümeye başladığı, artık ilk adımını atmaya hazır olduğu dönemi simgeleyen en önemli üründür. Bu dönem boyunca ebeveynler heyecanla bebeklerinin her anına tanık olarak, o atacağı ilk adımı kaçırmamak için sürekli gözlem yaparlar. İşte tam da bu nedenle, oğlunuzun küçücük ayaklarını acıtmayacak ve hava alabilecek doğal materyallerden tasarlanmış, esnek ve şık yeni doğan erkek bebek ayakkabıları seçimi bebeklerin sağlıklı yetişmesinde elzemdir.


Birbirinden farklı erkek bebek ayakkabıları ile yine Carter’s tasarımı olan ve bebeğinizin cildiyle tamamen uyumlu erkek bebek kıyafetleri tercihlerinizi birleştirerek harika kombinler yaratabilirsiniz. Yeni doğum sürecini yavrunuzla sağlıkla atlattıktan sonra sıra bebek ilk adım ayakkabısı tercihinize gelecek ve derken bir bakacaksınız ki oğlunuz artık ayakkabısını kendisi seçmek isteyecek. Ayrıca minik oğlunuzun ilk adımlarını güvenle ve en önemlisi gülümseyerek geliştirebilmesi için bebek patik ayakkabı araştırabilir veya organik bebek ayakkabısı tercihlerine yönelebilirsiniz.


Oğlunuza bebek ayakkabısı bakarken, tabii ki mevsimler bu arayışta belirleyici faktör olacak. Yavrunuza mevsime göre kışlık bebek ayakkabıları veya bebek yazlık ayakkabı modellerini tercih edeceksiniz. Havalar artık iyice ısınmaya başladığında, yazlık bebek ayakkabıları arasından özellikle erkek bebek sandalet modelleri popülerleşir. Havalar soğuduğunda ise sandaletler yerini artık erkek bebek kışlık bot modelleri arayışına bırakır.


Bunların dışında, yavrunuzun ayaklarını soğuktan olduğu kadar yağmurdan da koruyan bebek yağmur çizmesi tercih edebilirsiniz. Ayrıca afacan ve oyuncu erkek bebekleriniz için, her daim rahat edeceği erkek bebek spor ayakkabısı modellerini de es geçmemenizi öneriyoruz. Ortopedik bebek ayakkabısı ise şıklığın yanında konfordan da taviz vermek istemeyen annelerin vazgeçilmezlerinden.


Dünya annelerinin en güvendiği marka Carter’s’ta indirimli fiyatlar ve kampanyalarla yüzlerce farklı renkteki bebek ayakkabıları arasından oğlunuza en yakışanı seçin! En kaliteli ve hesaplı erkek bebek ayakkabıları bebek giyim markası Carter’s’ta!

Tümünü Göster