Sırala 407 Ürün

İndirimli Ürünler

BİRBİRİNDEN ÇEŞİTLİ KIZ BEBEK GİYİM ÜRÜNLERİ AVANTAJLI FİYATLARLA

Şirin bebeğimizin dünyaya gelmesiyle birlikte hayatımızın rengi değişiyor. Onlar için en kaliteli giysileri satın alıyoruz. Zıbından body çeşitlerine, yemek önlüğünden patiğe kadar bütün ihtiyaçlar satın alınıyor. Kaliteli kumaş özelliğine sahip bebe elbiseleri, kız ve erkek kategorisinde satılıyor. 2’li, 3’lü, 4’lü ve 5’li setlerde bebeğin bütün ihtiyaçları bulunuyor.

 

Tasarımlarımızda Terletmeyen Kaliteli Kumaş Kullanılmaktadır

Pembe, mor ve beyazın sıklıkla tercih edildiği kız bebeklerine özel giysiler, kaliteli kumaş özelliğine sahip. Bu kumaşların en önemli özelliği bebeğinizi terletmemesi. Yüzde yüz pamuk olduğu için bebeğiniz için sağlıklı kullanım özelliğine sahip. Alerji yapmayan ve aynı zamanda kaşındırmayan bu kumaşlar, kullanım kalitesi bakımından oldukça etkili özelliklere sahip.

 

Sıradan kumaşların kullanılması, bebeğiniz için büyük tehlikedir. Özellikle terletmeyen kumaş kullanılmadığı zaman, bebeğinizin sık sık hastalanma ihtimali doğuyor. Terleyen bebekler, en küçük bir esintide hemen hastalanıyor. Bu nedenle bebe kıyafetlerimizde sağlıklı kumaşlar tercih ediliyor.

 

Hassas Bebeklere Özel Tasarımlar

Kışlık ve yazlık kategoride üretilen ve kızlara özel renklere sahip modellerde çiçek, kalp ve kelebek figürleri göze çarpıyor. Terletmeyen kumaş özelliğine sahip tasarımlarda aradığınız kaliteyi bulabilirsiniz.

 

Bebeklerin hassas vücudu olumsuz hava koşullarından anında etkileniyor. Yumuşak kumaşın kullanıldığı bebeklere özel tasarımlarda naturel baskı yöntemleri kullanılıyor. Bebek sağlığı için problem teşkil etmeyen ve uluslararası kategoride tercih edilen bu baskı yöntemleri, bebeğinizin cildinde herhangi bir problem meydana getirmiyor.

 

Bebeğinizin cildi için herhangi bir problem teşkil etmeyen özel pijamalarımız, bebeklere özel desen ve resimlerle hazırlanıyor. Yumuşak olması nedeniyle bebeğiniz bu pijamanın içinde rahat rahat uyuyabilir. Altlık ve üstlük şeklinde tasarlanan pijamalarda bebe lastiği kullanılıyor.

 

Pamuğun Sağlıklı Özellikleriyle Tanışın

Bebeklere özel giysilerden biri de tulumlar. Salopet adıyla bilinen bu ürünler, kızlara özel renk seçeneklerine sahipler. Dantel, tavşan figürleri, cep ve düğme aksesuarları, pamuk kumaş özelliğine sahip bu tulumların kalitesini maksimum seviyeye çıkarıyor.

 

Dantelli etek tasarımlarında, toz pembe ve mor en çok kullanılan renkler. Yüzde yüz doğal kumaşlardan üretilen kız bebek elbiselerinde çok çeşitli beden ölçüleri bulunuyor. Yeni doğan, bir yaş, iki yaş ve üç yaş beden ölçüleri, bebeklere özel kıyafetlerde kullanılıyor.

 

Özel tasarımlı bebek elbiselerinin şık ve zarif tasarım özelliği, bu kıyafetlerin konfor özelliğini artırıyor. Ayrıca eşofman kategorisi de oldukça şık ve zarif özelliğe sahip. Spor görünümlü eşofmanlarda ise konfor maksimum seviyede.

 

Bütün Artılar Bir Arada

Bebeklere özel hazırlanan tasarımlarda patik ve şapka, en önemli aksesuarlardan biri. Gözlük, eldiven, bere ve patik gibi aksesuarlar, uyumlu özelliklere sahip. Rahat kullanım özelliğine sahip olması nedeniyle bu kıyafetler bebeğinize huzur verecek.

 

Kullanım kalitesinin uzun süre korunabilmesi için bebek elbiselerinin usule uygun şekilde yıkanması gerekiyor. Ozon ve benzeri sert kimyasallar kesinlikle kullanılmamalı ve bebeklere özel temizlik maddeleriyle yıkama işlemi yapılmalı. Rahat ve aynı zamanda alerji yapmayan kumaşlarla üretilen bebek elbiseleri, yazlık ve kışlık olarak üretiliyor.

 

Estetik özellikleriyle bebeğinize özel dikilen bu elbiseler, bebeğinizin dolabında bulunması gereken ürünlerin başında geliyor. Kız bebeklerine özel şık tasarımlar, birinci sınıf özelliklere sahip. Birbirinden güzel bebek elbiseleri içerisinde tercih yaparken zorlanacaksınız. Şık bebek elbiselerini online satın alma seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz.

 

Naturel Baskı Güvenli Tasarım

Yeni doğan veya üç yaşına gelmiş bebeğiniz, her zaman için çok hassas cilt özelliğine sahip. Kaliteli terletmeyen kumaşın kullanıldığı bu tasarımlarda, bebek sağlığı öncelikli konuların başında geliyor. Terleme, alerji ve kaşınma gibi problemlere neden olmayan kaliteli bebek elbiseleri, güvenle kullanılabiliyor.

 

Zararlı boyalar, insan sağlığını doğrudan etkiliyor. Doğal baskı yöntemleriyle hazırlanan bebek elbiselerimiz, bu yönüyle güvenilir özelliklere sahip. Doğal baskı ve özel terletmeyen kumaşlar, bebeklere özel elbiselerin en önemli özelliği olarak dikkat çekiyor.

 

Hayatınızın en önemli varlıklarından biri olan bebeğiniz için kıyafet alırken, güvenli olmasına önem vermelisiniz. Carter’s, ‘önce bebek sağlığı’ parolasıyla hareket ederek bebeğiniz için en güvenli ve kaliteli kıyafetleri online satışa sunuyor.


Bütçesini düşünen anneler için Carter's indirimli kız bebek ürünleri! İndirimli kız bebek giyim ürünlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster