Hediye Hizmetleri

Hediye Hizmetleri

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri koymak için farklı ebatlarda ambalaj seçeneklerimiz mevcuttur. Seçmiş olduğunuz ürünler plastik poşetlerinden çıkarılarak kutuya yerleştirilir ve belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilir. Ürünlerin fiyat bilgileri de silinerek gönderilmektedir. Hediye irsaliye ile alıcıya, fatura ise fatura adresine gönderilir. (Eğer bu şekilde istenirse)

Hediye paketi kaliteli baskı ve üst kalite kağıt malzemeden üretilmiş olup, 2TL ücret karşılığında müşterinin seçimine göre eklenmektedir. Ürünler faturası ile birlikte gönderiliyorsa hediye paket malzemesi ürünlerle birlikte gönderilir, eğer direk hediye olarak hediye alıcısına gidiyorsa ürünler hediye paketi içerisinde gönderilir.

Şu anda hediye notu hizmeti yoktur, ileri de bu hizmet de eklenecektir.

Ne yazık ki online hediye çeki hizmetimiz şu anda bulunmamaktadır.

İstek Listesi Oluşturma

İstek listesi oluşturmak çok basittir, öncelikle carters.com.tr ye üye olmanız gerekmektedir.

  • Ürün sayfasındayken (beden ve renk seçeneğinizi işaretleyerek) İSTEK LİSTEME EKLE butonuna basarak ürünü listenize ekleyebilirsiniz.
  • Başka ürünleri eklemek üzere sitede gezinmeye devam edin.

İşte bu kadar basit! Gelecek zamanlarda görüntülemek üzere istek listeniz kaydedilmiştir. İstek listenizi arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşarak çocuklarınızın özel günlerinde onlara gelecek olan hediyeleri belirlemek üzere arkadaşlarınız ve aileniz için seçim işlemini kolaylaştırabilirsiniz.