Sırala 63 Ürün

HER DÖNEM ANNELERİN GÖZDESİ; KIZ BEBEK BODY, T-SHIRT ve ZIBINLAR

Bebek sağlığı açısından son derece güvenli olan ve bebeklere özel tasarlanan askılı body ürünler, özel baskılı olarak tasarlanıyor. Baskılarda uluslararası kategoride tercih edilen ve kanserojen madde içermeyen baskı yöntemleri kullanılıyor. Askılı body ürünlerinde kız ve erkek bebeklere özel tasarımlar göze çarpıyor. Kızlarda pembe ve beyaz renkli tasarımlar ön plana çıkıyor. Genellikle toz pembe ve açık pembe renkler, bebek ruhuna hitap eden renklerdir. Hastane çıkışı seti içerisinde yer alan bu ürün, her bebek için ihtiyaç listesinin başında yer alıyor.


Kısa Kollu Body

Kızlara bebeklere özel tasarlanan ve bebek ruhuna hitap eden tasarımlarda kalp, şirin bebek resimleri, çiçekler ve kelebek resimleri kullanılıyor. Baskıda kullanılan boyalar, hiçbir şekilde bebek cildi için herhangi bir tehlike oluşturmuyor. Kısa kollu body ürünlerinde, ciltte kaşıntı veya terleme yapmayan pamuk kumaşlar kullanılıyor.

 

Sabırsızlıkla beklediğiniz ve sonunda kucağınıza aldığınız bebeğiniz için güzel bir set almak isterseniz, sitemizde yer alan ürünleri incelemeniz yeterli. Zıbın, kısa kollu body, altlık, patik, şapka, battaniye, önlük ve iç yelek gibi ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra kısa kollu body ürünleri de her mevsim sitemizde annelerin beğenisine sunuluyor.

 

Uzun Kollu Body

Yüzde yüz doğal ve pamuklu kumaşlardan üretilen ve Oeko-tex standartlarına göre üretilen uzun kollu body’ler, kullanışlı ve hayatı kolaylaştırıcı çıt çıt sistemine sahip. Çıt çıtlar, bebeğin altını değiştirirken pratik kullanım imkanı sunuyor.

 

Konforlu, rahat ve estetik özelliklere sahip uzun kollu body’ler, kalite ön planda tutularak üretiliyor. Su bazlı baskılar, bebek cildine herhangi bir zarar vermiyor. Terleme, kaşındırma ve benzeri olumsuzluklar meydana gelmiyor. Kanserojen madde içermeyen ve bebeğiniz için herhangi bir tehlike arz etmeyen bu ürün, hastane çıkışı seti içerisinde yer alır ve beden ölçüsüne göre satılıyor.

 

Kolsuz Body

Kalitesiyle ve kullanım özelliği ile aradığınız kaliteli özellikleri bir araya getiren uzun kolsuz body, bebeğinizin yaşam kalitesini arttıracak ürünlerin başında geliyor. Kaşınma, terleme veya cilt tahrişi gibi problemleri meydana getirmeyen bu ürün, kız-erkek kategorisinde üretiliyor ve annelerin beğenisine sunuluyor. İçten çıt çıtlı modeller de bu kategoride satın alınabiliyor. Renk, tasarım ve model açısından son derece konforlu olan bu ürünlerde, terletmeyen kumaşlar kullanılıyor. Kaliteli özelliklere sahip kolsuz body ürünleri, alerjik herhangi bir sorun meydana getirmiyor.

 

Kollu veya Kolsuz Bodyler

Bodyler, kollu ve kolsuz olmak üzere iki sınıfta üretiliyor. Kış aylarında kollu, yaz aylarında ise kolsuz body seti kullanmak, bebeğin sağlığı için önemlidir. Kış aylarında üşümeyi engelleyen ve aynı zamanda terletmeyen kollu bodyler, özel baskılı olarak üretiliyor. Kolsuz modeller ise yaz aylarında bebeğin terlemesini önlüyor. Bebeğinizin narin ve hassas cildine zarar vermeyen yüzde yüz pamuk kumaş, body seti içerisinde yer alan ürünlerin ortak özelliği olarak dikkat çekiyor.

 

Bebeğinizin Yaşam Kalitesini Arttıran Zıbınlar

Setlerde kullanılan renkler, grafikler ve görseller birer takım halindedir. Kızlara özel tasarımlarda pembe, beyaz ve açık renkler özel olarak tasarlanıyor. Bu setlerde, altlık, zıbın, body, battaniye, patik, önlük, iç body ve şapka gibi ürünler de bulunuyor. Setler, ikili veya onlu kategoride satın alınabiliyor. Hastaneye gitmeden önce bebeğinizin yaşam konforunu artıracak bu setleri yakından incelemelisiniz. Zıbınlar, bebeğiniz için en önemli seçeneklerden biridir.

 

Kalitenin ön planda tutulduğu ve bebek sağlığı açısından son derece güvenli özelliklere sahip zıbın seti, renk açısından da aradığınız kaliteyi sunuyor. Çıtçıtlı olması nedeniyle pratik kullanım imkanı sunan zıbın setleri, her bebek için zorunlu ihtiyaç kategorisinde değerlendirilmektedir.

 

Alttan Çıt Çıtlı Body

Bebeklerin günde birkaç defa altının değiştirilmesi gerekir. Alttan çıtçıtlı body ile bu değiştirme işlemi çok kolay hale gelmektedir. Ayrıca çıt çıt sistemi sayesinde bel kısmı her zaman kapalı kalmaktadır. Alttan çıtçıtlı body, estetik, konforlu ve rahat kullanım özelliğine sahip ürünlerin başında gelmektedir.

 

Setler

Body ve zıbın setler, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve onlu kategoride sınıflandırılıyor. İkili setlerde altlık ve body bulunuyor. Bere, patik, yemek önlüğü, battaniye, içlik, mendil ve zıbından oluşan onlu setler, pratik kullanım imkanı sunuyor. 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li set, bir bebeğin ihtiyaç duyduğu bütün giysileri barındırıyor. Ayrıca yemek önlüğü ve battaniye de sette yer alıyor. 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li setlerin bir diğer özelliği ise daha ekonomik özelliklere sahip olması.

 

Hastane setleri, yeni dünyaya gelen bebeğinizin hastaneden çıkışını kolaylaştırıyor. Takım özelliğine sahip olan bu ürünlerde estetik özellikler ilk aşamada dikkat çekiyor.


Carter's kız bebek body ve zıbın setleri ile bebeğiniz her zaman şık ve rahat olsun! Kız bebek bodylerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster