Sırala 12 Ürün

BİRBİRİNDEN ÇEŞİTLİ KIZ BEBEK MAYO ÇEŞİTLERİ EN ŞİRİN MODELLERİYLE CARTER’S’TA

Yaz sezonunda sahiller birbirinden renkli, cıvıl cıvıl mayo çeşitleriyle dolup taşıyor. Büyüklere olduğu kadar kız bebekler için de mayo ve bikini modelleri bulunuyor. Bebeklerin minik bedenlerini saracak, onların sevimliliğini ve şirinliğini ortaya çıkaracak bol alternatifli plaj kıyafeti bulunuyor.

 

Kız Bebek Mayo Çeşitleri

Bebeğinizin fiziki yapısı doğrultusunda altıncı aydan itibaren giydirmeye başlayabilirsiniz. Bu konuda anneleri kararsız bırakacak birçok çeşit bulunuyor. Genellikle anneler kendi giydikleri mayonun bir benzerini kız bebeklerine de giydirmek istiyorlar. Durum böyle olunca da kadınlar için olan çeşit zenginliği kız bebeklere de sunuluyor.

 

Mayolar çabuk kuruyan ve anti alerjik yapıya sahipler. Kaliteli ve yumuşak kumaştan üretildikleri için güvenli bir şekilde bebeğinize giydirebilirsiniz. Ayrıca mayolar kum tutmama özelliğine sahiptir. Kumlar mayodan çabuk döküldükleri için bebeğiniz rahatsız olmaz.

 

İp askılı modeller; İp askılı modellerde alt kısımlar farklı seçenekler sunuyor. Yarım mayolu, etekli veya düz slip tasarımlı çeşitleri bulunuyor. Pembe, kırmızı, turkuaz ve gökkuşağı renkleri bu tip mayolarda öne çıkıyorlar.

 

Geniş askılı modeller; Yüzücü mayosu modelindedirler. Vücuda tam oturum sunarlar. Düz renk ve önü figürlü olanlarla birlikte kolları ve etek kısımları fırfırlı çeşitleri de bulunuyor. Bu mayolarda da pembe renk hakimdir.

 

İp ve geniş askılı modellerin tek askı çeşitleri de bulunuyor. Mayonun bir yanı omuz altından gelirken diğer taraf askıyla boyundan tutturuluyor. Bu çeşitlerin de etekli ve fırfırlı ve düz modelleri bulunuyor.

 

Kız Bebek Bikini Çeşitleri

Bikini giymeyi seven anneler bebeklerine de bikini giydiriyorlar. Bikiniler iki parçalı ve göbek bölgesini açık bıraktıkları için kullanım avantajı sunuyorlar. Özellikle göbek bölgesi ıslak kalmadığı için annelerin tercih sebebi de oluyor. Kız bebek modelleri de annelerin giydiği plaj kıyafeti ile benzerlik gösteriyor.

 

İp askılı modeller; üçgen ön görünümlü ve sırttan çapraz ip askılı modellerdir. Alt giyim düz slip çeşittir. Bu modellerde alt kısım kemer bölgesinde ve üst kısım göğüs bölgesinde fırfırlı tüller hâkimdir. Aynı şekilde bu modellerde de genellikle pembe ana renk olarak kullanılıyor. Aynı zamanda çiçek desenleri ve motifleri rengârenk olarak kullanılıyor.

 

İp askılı modellerde yarım atlet tasarımlı üst kısım çeşitleri de bulunuyor. Bebeklerin göğüs bölgesini tamamen sardıkları için öncelikli olarak tercih ediliyorlar. Vücuda tam oturduğu, esnek ve yumuşak yapıda olduğu için bebekler rahatsızlık duymuyorlar.

 

Boyundan askılı modeller; Ekose ve kırmızı ana renkli modellerdir. 12 ay ve üzeri bebekler için idealdir. İp askı boyundan bağlanıyor. Ayrıca göğüs bölgesinde düğüm figürü bulunuyor. İp askılı modeller arasında hem boyundan hem de sırttan bağlanan çeşitleri de bulunuyor. Bu tip mayolar daha az alan kapladıkları için, ıslak kalma süreleri daha azdır. Ayrıca doğal ve kaliteli kumaş ürünü olduklarından güvenle bebeğinize giydirebilirsiniz.

 

Geniş askılı modeller; Geniş askılı ve yarım atlet modellerdir. Vücudu tam olarak sararlar. Alt kısmı paçalı mayo görünümlüdür. Mayolarda kiraz, çilek, vişne figürleri kullanıldığı için renkli ve canlı bir yapıya sahiptirler.

 

Kız Bebekler İçin Plaj Aksesuarları

Şezlong ve güneş şemsiyeleri her ne kadar büyüklere hitap etse de bebeklerin de plajda ihtiyaç duydukları deniz aksesuarları bulunuyor. Bebeğiniz deniz içinde vakit geçirdikten sonra kurulanacağı ve güneşin etkisinden korunacağı havlu gerekiyor.

 

Denizden çıktıktan sonra çocuğunuzu saracağınız birbirinden şık ve eğlenceli tasarıma sahip havlu modelleri bulunuyor. Genellikle şapkalı modeller, panço şeklindedir. Direk çocuğunuzun kafasından geçirdiğiniz için kullanım rahatlığı da sağlamış oluyor. Bebeğinizi kum üzerine oturtsanız bile silkelediğinizde kumlar döküldüğü için bebeğiniz olumsuz olarak etkilenmiyor.

Carter's kız bebek mayoları ile bebeğiniz plajda da konforlu ve rahat hissetsin! Kız bebek mayo ve plaj kıyafetler avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster