Sırala

Kız Bebek Set Modelleri ve Yenidoğan Kız Bebek Setleri

2'li Setler

Kız Bebek 2'li Set - BPSKız Bebek 2'li Set
129,9977,99%40

3'lü Setler

Layette Bebek 3'lü Set - HSÇBebek 3'lü Fil Desenli Set
159,99111,99%30
Layette Kız Bebek 3'lü SetKız Bebek 3'lü Set
169,99101,99%40
Kız Bebek 3'lü Set - VSKız Bebek 3'lü Set
199,9999,99%50
Kız Bebek 3'lü Set-fruit CollectionKız Bebek Neon 3'lü Set
199,9999,99%50


KIZ BEBEK SETLERİ


Eğer heyecanlı bir şekilde kız bebek bekliyorsanız, doğum öncesi ve sonrası tüm kız bebek giyim alışverişinizi yapmak için en doğru yerdesiniz! Bebeğiniz için ilk aylarda alışveriş yapmamayı tercih etmiş olabilirsiniz ancak zaman ilerleyip büyük güne yaklaşıldıkça, doğacak minik kız bebeğiniz için her şeyi almak isteyeceksiniz. Bu dönemki alışverişlerin en önemlileri, bebeğin doğumu sırasında ve hemen sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz şeylerin alınmasıdır. Artık her an hastaneye gidebileceğinizi düşünerek, ilk önceliğiniz kız bebek hastane çıkış setleri olmalıdır.


YENİDOĞAN SETLERİ ve KIZ BEBEK HASTANE ÇIKIŞ SETLERİ


Artık büyük gün geldi ve minik kızınız dünyaya merhaba dedi. Birbirinize kavuştunuz. Bu saatten sonra kızınız için en güvenli alan sizin yanınızdır. Onun ihtiyaçlarını gidermek ve sağlıklı bir şekilde büyütmek, sizin için tarif edilemez bir mutluluk olacak. İster normal doğum yapın ister sezaryen, yeni doğan kız bebek setleri bu dönemdeki en büyük ihtiyacınız olacaktır. Kız bebeğiniz için farklı birçok parçayı nasıl bir araya getireceğinizi düşünmenize gerek kalmadan kombinlenmiş 2’li hatta 3’lü kız bebek setleri ve hastane çıkış setleri bebeğinizin hastanedeki temel ihtiyaçları olacak. Carter’s ve Oshkosh tasarımı olan kaliteli, güvenilir kız bebek setleri ile yavrunuz hayata sıcacık ve güven içinde başlayacak. Hastaneye bebeğinizi ziyarete gelenler, kızınızı o minik ve şık hastane çıkışı içerisinde gördüklerinde tekrar tekrar hayran olacaklar.


Yeni doğmuş kız bebeğinizin her yanını koruyacak ve kavrayacak narin giysilere ihtiyacı olacak. Bu ihtiyacını da en iyi bebek hastane çıkışı karşılayabilir. Bebek hastane çıkışlarında genellikle zıbın, yelek, patikli alt, çıt çıtlı body, eldiven, bere ve çorap bulunur. Bunlarla beraber, bazı hastane çıkış setlerinde battaniye, önlük, göbek bağı ve mendil de bulunur.


Bebeğiniz en iyisini hak ediyor. Sadece bebek ile çocuk giyim markası olan Carter’s ve Oskosh tasarım kıyafetler ve aksesuarlar ile ona hak ettiğini verin!

Tümünü Göster