Sırala 151 Ürün

KALİTELİ VE DOĞAL KIZ BEBEK SETLERİ

Bebeklere özel tasarlanan ve kanserojen madde içermeyen body seti, kız ve erkek kategorisinde özel üretiliyor. Kızlara özel modellerde çiçek, kalp ve bebek tasarımları ön plana çıkarken erkeklere özel tasarımlarda ise araba ve ayıcık tasarımı tercih ediliyor.

 

Erkeklerde mavi ağırlıklı kullanılan renk olarak dikkat çekiyor. Kızlarda ise pembe ve beyaz, tercih edilen renk seçenekleri içerisinde yer alıyor. Zıbın, altlık ve başlıktan oluşan body seti, yüzde yüz kumaştan üretiliyor. 0 yaş ile 3 yaş arasındaki bebekler için özel üretiliyor.

 

Şık ve Zarif Zıbın Çeşitleri

Pamuklu özelliği ile güvenilir olan çıtçıtlı yeni doğan zıbın ürünü, her bebek için zorunlu ihtiyaçlardan biri. Zıbının en önemli özelliği, bebeğin altının değiştirilmesinde kolaylık sağlaması. Uzun kollu ve kısa kollu zıbın modeller, mevsime göre tercih edilebilir. Kaliteli kumaş özelliği sayesinde, bebeklerde terletme veya kaşındırma gibi problemler meydana gelmiyor.

 

Terletmeyen kumaş özelliğinin yanı sıra alerjiye neden olmayan baskı özellikleri, bebeğinizin sağlığı için özel üretiliyor. Yumuşak kumaş, şirin bebeğinizin cilt sağlığını maksimum seviyede koruyor. Zıbın modellerinde konfor ve uyumlu renkler ön plana çıkıyor.

 

Çıt Çıtlı Bodyler

Alttan çıt çıtlı body kategorisinde üretilen tasarımlar, pamuklu ve doğal kumaşlardan, bebeğinize zarar vermeyen özel baskı seçenekleri, sağlık bakanlığının belirlediği standartlara uyumlu şekilde üretiliyor. Alttan çıtçıtlı body tasarımını konfor ile buluştuğu zaman ortaya kullanışlı, rahat, şık ve doğal bir tasarım ortaya çıkıyor. Çıt çıt sistemi, bebeğin altının kolaylıkla değişmesinde ve bebeğin vücudunun korunmasında önemli rol oynuyor. Alttan çıtçıtlı body için online satın alma seçeneklerini mutlaka değerlendirebilirsiniz.

 

Çoklu Setler

Bu kategoride çoklu setler de tercih edilen ürün seçenekleri içerisinde yer alıyor. İki setler, zıbın ve altlıktan oluşuyor. Üçlü setlerde fazladan şapka da bulunuyor. Çıt çıtlı body, altlık ve şapka üçlü setlerde bulunan parçalardan. Dörtlü setlere ise patik ekleniyor. Bazı setlerde ise mama önlüğü de bulunuyor. 2’li, 3’lü, 4’lü ve 5’li setler, renk açısından da ilgi çekici özelliklere sahiptir.

 

Beşli setlerde altlık, üstlük, şapka, mama önlüğü ve patik yer alıyor. Bütün bu tasarımlar, takım halinde üretiliyor. Tasarım ve renk açısından son derece uyumlu özelliğe sahip bu ürünler, doğal kumaşlardan üretilmektedir. Pamuklu olması ve hiçbir kanserojen madde içermemesi, beşli bebek takımının en önemli özelliklerinden biridir. Üstten ve içten çıt çıtlı zıbınlar, bebeğinizi şefkatle kucaklıyor. 2’li, 3’lü, 4’lü ve 5’li setler, yüzde yüz doğal ve pamuklu kumaşlardan üretiliyor.

 

10’lu Setler

Yeni doğan veya hastane seti kategorisinde üretilen zıbın seti, her bebek için olmazsa olmazlardan. Zıbın seti, 2 ile 10 parça arasında üretiliyor. Doğal ve kaliteli kumaşlardan üretilen ve bebeğinizin sağlığı için son derece güvenli olan on parçalı zıbın setlerinde şu ürünlere yer veriliyor;

 

 1- Lastikleri özel tasarlanmış ve bebeklere özel dikilmiş bere,

 2- Yine bebek cildine hiçbir şekilde zarar vermeyen eldiven,

 3- Kolay silinebilir mama önlüğü,

 4- Bebek vücudunu saran ve terletmeyen yelek,

 5- Pamuklu özelliklere sahip mendil,

 6- Kısa kollu veya uzun kollu çıtçıtlı body,

 7- Tek alt (patikli),

 8- Üst zıbın,

 9- Battaniye,

 10- İç zıbın.

 

Onlu hastane setleri, bir bebeğin ihtiyacı olan giysilerden oluşuyor. Bebek çantasında bulunması gereken ve yeni doğan bebekler için pratik ve güvenli olan bu zıbın seti, renk ve tasarım özelliği bakımından kaliteli özelliklere sahip olduğundan anneler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

 

Zıbın Setleri Nasıl Yıkanır?

Narin bir yapıya sahip olan bu zıbınlar elde yıkanıyor. Narin ve aynı zamanda özel baskılı hastane çıkışı seti, makinede yıkandığı zaman yıpranıyor. Ilık suda ve elde yıkanması gerekiyor. Yıkanırken mutlaka bebeklere özel temizlik maddeleri kullanılması öneriliyor. Ütüleme işlemi ise mutlaka tersten yapılmalı.

 

Günlerdir beklediğiniz an geldi ve bebeğinizi hastaneden çıkarmaya gidiyorsunuz. Hastane çıkışı seti, bebeğiniz için gerekli bütün parçaları bir arada bulunduruyor. Bu sette battaniyeden mama önlüğüne kadar bebeğinizin bütün ihtiyaçları bir arada bulunuyor.

 

Carter's bebek kıyafetleri ile bebeğiniz hem şık hem de konforlu ve rahat olsun! Kız bebek setlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize eklemeyi unutmayın!

Tümünü Göster