Sırala 35 Ürün

PRATİK VE ESTETİK BİR ARADA; KIZ BEBEK ÜST GİYİM ÜRÜNLERİ

Sağlıklı ve aynı zamanda kaliteli özelliklere sahip hırkalar, pançolar ve eşofman üstleri, güncellenen modelleriyle Carter’s Oshkosh’ta satışa sunuluyor. Ayrıca sweatshirt modelleri de dikkat çeken ürün seçenekleri arasında yer alıyor.

 

Özel Tasarımlar Bir Arada

Hava sıcaklıkların düştüğü dönemlerde hırkalar, özellikle annelerin vazgeçilmez tercihi. Bebeklere özel tasarlanan hırka modelleri, sağlık açısından herhangi bir problem teşkil etmeyen kumaşlar ve iplerden üretiliyor. Geniş renk seçeneklerine sahip bu tasarımlar, pratik kullanım özelliğine sahip oldukları için de özellikle anneler tarafından tercih ediliyor.

 

Üst giyim kategorisinde sweatshirt tasarımlar, spor görünümüyle dikkat çekiyor. Spor tarzıyla çok şirin olan bu modeller, renk ve tasarım özellikleri bakımından oldukça zengindir. Kaliteli terletmeyen kumaş özelliğine sahip bu ürünler, sağlık açısından herhangi bir probleme sebep olmuyor.

 

Pratik olduğu kadar estetik özelliklere sahip diğer bir üst giyim seçeneği ise vücudu üstten saran ve soğuk havalara karşı vücut ısısını içeride tutan pançolar.

 

Hırkalar

Tekstil dünyasının narin bebek modelleri özel üretiliyor. Üretiminde kullanılan ipten çıt çıta, kumaşından lastiğine kadar her şey özeldir. Bebeklerin sağlığını ön planda tutan Carter’s, hırkalarında da bu konuya önem veriyor. Bebeklere özel hırkalarda kaliteli ve kanserojen madde içermeyen kumaşlar kullanılıyor.

 

Bu kategorideki hırka modellerde renk seçeneği oldukça fazla. Düğme tasarımı, kapüşon modeli ve örgü modeli açısından zengin olan hırka modelleri, kız-erkek kategorisinde hazırlanıyor. Kızlara özel tasarımlarda çiçekli, kalpli ve bebekli modeller dikkat çekiyor. Ayrıca alt kısmı etek tasarımlı özel hırkalar, estetik açıdan göz kamaştırıyor. Erkek hırkalarında, mavi ton ağırlıklı olarak kullanılıyor.

 

Pançolar

Bebeklere özel tasarımlarda belki de en şirin tasarım elbette pançolardır. Kapüşonlu ve kapüşonsuz üretilen pançolar, kolay giyilir ürünler arasında yer alıyor. Hareket kabiliyetini kısıtlamayan ve aynı zamanda soğuğa karşı koruyan panço modelleri, kızlara özel tasarımlardır. Beyaz, pembe ve mavinin tonlarının en iyi şekilde kullanıldığı bu pançolarda çiçek figürü, en çok kullanılan figürler arasında yer alıyor. Uç kısımlarındaki ipler, tasarımın estetik özelliğini arttırıyor.

 

Kapüşonlu modellerin yanı sıra eldivenli ve bereli pançolar da bu kategoride satılıyor. Soğuk ve serin havalarda pançolar anneler tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

 

Eşofman Üstü

Spor tarzıyla estetik ve konforlu özelliklere sahip eşofman üstü, özel tasarımlıdır. Yan kısmı çizgili olan modeller, en popüler modellerden. Ayrıca özel tasarımlı eşofman üstü modellerde bulunuyor. Kızlar için tasarlanan ürünlerde pembe rengin tonları en çok tercih edilen modellerden.

 

Erkeklere özel tasarlanan modellerde ise mavi ve tonları ağırlıklı. Siyah ve gri renkler de favori renkler içerisinde yer alıyor. Şapkalı eşofman üstü modelleri de bu kategoride satın alınan ürün seçenekleri içerisinde yer alıyor.

 

Sağlıklı ve pratik özelliklere sahip üst kategorisindeki ürünlerde kapüşonlu modeller, müşterinin tercih ettiği seçenekler içerisinde yer alıyor.

 

Bebeklere özel tasarımlarda kulaklı kapüşonlu ürünler oldukça şirindir. Tavşan kulaklı tasarımlar, bu kategoride sipariş edilen seçenekler içerisinde yer alıyor. Kapüşonlu modeller üretilirken başı örtmesine, duyma ve hareket kabiliyetini engellememesine dikkat ediliyor.

 

Pratik Sweatshirt Modeller

Serin havalarda etkili koruma sağlayan ve spor tarzı ile göz kamaştıran sweatshirt modeller, bu kategorinin en renkli seçeneklerinden biri. İç kısmı yünlü olan ve bebekleri soğuk günlerde son derece sıcak tutan bu tasarımlar, fermuarlı ve fermuarsız kategoride özel üretiliyor.

 

Sweatshirt tasarımlarındaki grafikler, renkli ve oldukça canlı. Bu tasarımlar, kız ve erkek kategorisinde değerlendiriliyor. Spor özelliklere sahip bu tasarımlarda spor dalları ile ilgili grafikler ön plana çıkıyor. Kızlara özel tasarımlarda pembe renk, erkeklere özel tasarımlarda ise mavi renk ön planda yer alıyor. İpli, fermuarlı ve fermuarsız modeller, kaliteli kullanım özelliğine sahipler.

 

Önce Sağlık

Profesyonel tasarım özelliğine sahip bebeklere özel ürünler yüzde yüz doğal ve pamuklu kumaşlardan üretiliyor. Baskılı modellerde doğal özelliklere sahip boyalar ve baskı kimyasalları kullanılıyor. Kanserojen içerikli herhangi bir madde içermiyor.

Soğuk havalarda, Carter's kız bebek üst giyim modelleri yanınızda. Kız bebek tişört, hırka ve pançolarını avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster