Sırala

Kız Bebek Üst Giyim Modelleri

Tişörtler

Kız Bebek Tshirt - PWKız Bebek Tişört
109,9954,99%50

Tunikler

Kız Bebek TunikOshKosh Kız Bebek Tunik
89,9044,90%50

Hırkalar

Kız Bebek Hırka-collKız Bebek Pembe Hırka
159,9979,99%50
Kız Bebek HırkaOshkosh Kız Bebek Hırka
129,9064,90%50

Uzun Kollu Üstler

Eşofman Üstleri


KIZ BEBEK ÜST GİYİM MODELLERİ


Ebeveynlerin en değerli görevlerinden bir tanesi de bebekleri hızlıca büyürken her daim onların yanında olmak ve desteklerini göstermektir. Bir bebeğin yemesi ve uykusu kadar, giydiği kıyafetler de gelişiminde önemli rol oynar. Bebeklerin sağlıklı yetişmesi için, bebek kıyafetleri kaliteli, sağlıklı ve güvenli olmalıdır. İşte güvenilir bebek giyim markası Carter’s ve Oshkosh tasarımı kız bebek üst giyim ürünleri ve modelleri, ebeveynlerin bu beklentilerini tamamen karşılamaktadır. Birbirinden farklı desendeki ve renkteki yüzlerce model, son modaya uygun şekilde bir araya getirilerek minik prenseslerimiz için özel koleksiyonlar hazırlanmıştır. Bu özel kız bebek kıyafet koleksiyonumuz, bebeğinizin ihtiyaç duyacağı tüm üst giyim modellerini ve ürünlerini içermektedir. Kız bebek üst giyim koleksiyonumuz, bebeğinizin hassas ve yumuşak cildiyle uyumlu ve esnek kumaşlardan üretilmiştir. Böylece bebeğinizin cildi zarar görmezken, bir yandan da hareket kabiliyetini kısıtlamayan kıyafetleriyle dilediğinde oyun oynayabilecek, yürüyebilecek ve koşabilecektir.


Kız bebek bluz modelleri birbirinden oldukça farklı ve çok kullanışlıdırlar. Kış ya da yaz mevsimine göre ince veya kısa askılı ya da kısa kollu veya uzun kollu bebek bluz modelleri bulunmaktadır. Kızınız, seçtiğiniz Carter’s ve Oshkosh kız bebek bluzları içerisinde kendisini olabildiğince rahat hissederken, siz de kızınızın şıklığından taviz vermemiş olacaksınız.


Carter’s tasarımı kız bebek tunik modelleri de yine bebeğinizin dolabının vazgeçilmezlerinden ve kurtarıcılarından olacak. Sıcak havaların geldiğinin habercisi olan kız bebek tişört modelleri arasında bebek tişörtleri yazılı olanlar ve değişik baskılı olanlar en çok tercih edilen kız tişört modelleri arasında. Bunların dışında fırfır detaylı bebek tişört modelleri de yine annelerin en sevdiklerinden. Soğuk havalar kendini iyice hissettirmeye başladığında ise, bebeklerinin üşümesini engellemek isteyen anne ve babaların tercihi daha çok bebek hırka ve yelek modelleri, uzun kollu üstler, kız bebek ceket modelleri ve kız bebek eşofman üstleri oluyor. Her mevsim kurtarıcı olan kız bebek hırkaları ise kışın soğuktan koruyacak şekilde kalın tasarlanırken, daha sıcak havalarda kız bebek penye hırka ve kız bebek triko hırka modelleri olarak ikiye ayrılmakta.


Carter’s’tan seçtiğiniz üst giyim gruplarını yine Carter’s ve Oshkosh tasarımı kız bebek alt giyim modelleri ile kombinleyerek, kızınızın tarzını şimdiden ortaya çıkarın. Kızınıza hak ettiğini verin!

Tümünü Göster