Sırala

Kız Bebek Dış Giyim Modelleri

Yelekler

Ceket ve Dış Giyim

Kız Bebek MontKız Bebek Mont
499,99249,99%50
Kız Bebek Ceket - Frenchy Little CollectionKız Bebek Mavi Kot Ceket
199,9999,99%50
Kız Bebek Kar KıyafetiKız Bebek Kar Kıyafeti
599,99299,99%50
Kız Bebek Ceket - PWKız Bebek Kot Ceket
199,9999,99%50
Kız Bebek MontKız Bebek Mont
499,99249,99%50

Kayak Kıyafetleri


KIZ BEBEK DIŞ GİYİM - KIZ BEBEK YELEKLERİ, CEKET VE KAYAK KIYAFETLERİ


Tüm bebeklerin oyun oynamaya, koşmaya ve dilediğince hareket etmeye ihtiyacı vardır. İster evde ya da kapalı alanda, isterse de dışarıda, bebekler doya doya hareket edebilmelidir ki sağlıkla büyüyebilsinler. Her ebeveyn, bu meşakkatli dönemde, yavrusunu rahatsız etmeyecek, hareket alanını kısıtlamayacak bebek giyim markaları arayışında olur. Carter’s kız bebek dış giyim modelleri, minik kızınıza güvenle giydireceğiniz harika bebek dış giyim ürünleri tasarlar.


Soğuk kış aylarında kız bebek mont modelleri ile miniğinize ihtiyacı olan sıcaklığı ve konforu sağlayabilirsiniz. Bebek dış giyim modelleri bakarken kumaş seçimi çok önemlidir. Kızınızın yumuşak teni, şık olması ve en önemlisi de soğuktan koruyacak bir kumaş kullanılması elzemdir. Carter’s ve Oshkosh, anne ve babaların minik kızlarına karşı hissettiği güçlü ve kutsal koruma hissini göz önünde bulundurarak bebek dış giyim ürünleri tasarlar.


Kış mevsimi için en yüksek kalitede tasarlanan ve üretilen kız bebek mont modelleri, bebeğinizin olduğu kadar sizin de içinizi ısıtacak. Ayrıca bebek dış giyim tulum modelleri de yine soğuğa karşı koymak için iyi bir alternatif olacaktır. Bebek dış giyim arayışınızda kız bebek kaban modelleri ve mont modelleri için ister rengarenk isterseniz de daha soğuk renkler tercih edebilirsiniz. Kızınızın soğukla arasının iyi olmasını ve kış sporlarına ilgisi olmasını istiyorsanız, kış tatiliniz öncesi kız bebek kayak takımı modelleri arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız.


Soğuk havalar geçmesine rağmen, gelen ilkbahar havası içinize sinmiyorsa ve canınız olan minik kızınızın üşümesinden çekiniyorsanız, kız bebek ceket modelleri arasından istediğinizi seçerek yavrunuzla kendinizi parklara ve bahçelere atabilirsiniz. Kız bebek kabanları ve bebek montları da ilkbaharda kız bebek ceketleri kadar kurtarıcınız olabilir. Bu modellerin dışında, yenilik arayan ve şıklığı da elden bırakmak istemeyen anneler için kız bebek kot ceket ve mont modelleri de aynı şekilde dünya annelerinin tercihi olan Carter’s’ta indirimli fiyatlarla sizleri bekliyor.


Carter’s’ta yeni doğan bebek kıyafetleri ile 2 yaşa kadar olan geniş bir skalada kız bebek dış giyim modellerini rahatça bulabilirsiniz. Seçtiğiniz Carter’s kız bebek dış giyim modellerini, kız bebek üst giyim modelleri ile kombinleyin. Kızınıza hak ettiğini verin!

Tümünü Göster