Sırala 64 Ürün

BEBEK AKSESUARLARI UYGUN FİYAT VE İNDİRİM FIRSATLARIYLA BURADA
Kız bebeklere ve erkek bebeklere özel tasarlanan aksesuarlar, görünüşün yanı sıra bebeğinizin giyim ihtiyacını da karşılıyor. Bu kategoride dikkat çeken aksesuar, şapkalar. Şapka modelleri, bebeğinizin güzelliğine güzellik katan şık ve zarif tasarımlar arasında yer alıyor.

 

Şapkalardaki özel resimler ve figürler, bebeğin elbisesi ile uyumlu olacak şekilde üretiliyor. Renk ve tasarım uyumuna sahip şapka modelleri, profesyonel kullanım özelliğine sahip ürünlerin başında geliyor. Bandana, eldiven, gözlük, şapka, bere, mendil ve patik gibi aksesuarlar, kız bebeklerine özel tasarlanmış estetik ürünler.

 

Seçim Yapmakta Zorlanacaksınız

Bu kategoride üretilen aksesuarlar, seçim yapmayı zorlaştırıyor. Özellikle yeni modeller, birbirinden harikulade özelliklere sahip. Bere tasarımlarındaki özel figürler ve şekiller, tasarımın estetik özelliğini maksimum seviyeye çıkarıyor. Çiçekli, kalpli ve kelebekli fötr şapka modelleri, güneşe karşı maksimum gölgeleme özelliğine sahip. Ayrıca çiçekli, fiyonklu, çilek tasarımlı ve tavşan tasarımlı kepler de göz dolduruyor.

 

Şirin mi Şirin Eldivenler ve Gözlükler

Şapkanın yanı sıra eldivenleri de unutmamak gerekiyor. Kız bebeklerine özel satışa sunulan eldiven modellerinde aradığınız mükemmelliği bulabilirsiniz. Eldivenlerdeki çiçek ve kalp figürleri, elbise ile takım olacak şekilde tasarlanmıştır. Kızlara özel tasarlanan ve canlı renk özelliğine sahip eldiven modelleri, kış aylarında soğuk havanın etkisini minimuma düşürüyor. Eldiven modellerinde pembe ve beyaz favori renkler olarak göze çarpıyor.

 

Çocuklara özel tasarlanan ve göz sağlığını olumsuz etkilemeyen gözlükler, bebeklerinizi de mutlu ediyor. Bebeklere özel güneş gözlüğü modelleri, yaz aylarında güneşin göz kamaştıran ışıklarını engelliyor. Göz sağlığı için özel tasarlanan güneş gözlükleri, pembenin en güzel tonuna sahip. Bebeğiniz için aldığınız kıyafetin rengine uygun olan gözlük modelleri, sitemizden kolayca sipariş edilebilirsiniz.

 

Bere ve Havlu

Kıyafete özel bereler, bebeklere özel kıyafet dünyasının en önemli aksesuarlarından biri. Çiçekli, tavşanlı, köpekli ve kelebekli bere modelleri, birbirinden şık, birbirinden zarif özelliklerle dikkat çekiyor. Bu aksesuarlarda kullanılan kumaşlar, terletmeyen kumaş özelliğine sahip.

 

Sağlık açısından en iyi koruma yöntemlerine ihtiyaç duyan bebekler, özel eşyaya da ihtiyaç duyuyorlar. Zıbın ve tulum gibi kıyafetler kadar önemli olan havlu modelleri, bebeklerin sağlığı için son derece önemlidir. Bebeğinizin sağlığını maksimum seviyede korumak için, bebeklere özel havlu modellerini satın almak gerekiyor. Ayrıca her zaman temiz olması gereken bebek havluları, başkası tarafından kullanılmamalıdır.

 

Bebeklerin Olmazsa Olmazı Mama Önlüğü

Dünyaya yeni gelen bir bebek, önce anne sütü ile tanışıyor. Bebekler, altı aylık olana kadar sadece anne sütü ile besleniyorlar. Altı aydan sonra ise mama önlüğü ile tanışıyorlar. Mama önlüğü, sağlık açısından son derece önemlidir. Sitemizde son kullanıcıya sunulan mama önlüklerinde kullanılan kumaşlar, doğal ve pamukludur, sağlık açısından güvenilir özelliklere sahiptir.

 

Özel sevgi sözcüklerinin, figür ve desenlerin bulunduğu mama önlükleri, özel olarak tasarlanıyor. Ayrıca silikondan üretilen önlüklerin ön kısmı ise tabak şeklinde üretiliyor, böylece mamanın yere dökülmesini engelliyor. Su geçirmez mama önlüğü modelleri, dökülen mamanın elbiseye bulaşmasını önlüyor. Arı, kelebek, tavşan, köpek ve diğer şirin hayvan figürleri, mama önlüğü tasarımlarında kullanılıyor.

 

Her Şey Bebeğiniz İçin

Sitemizde satışa sunulan ve sağlık açısından güvenilir özelliklere sahip ürünlerimizde kaliteli kumaşlar tercih ediliyor. Ayrıca terletmeyen ve doğal özelliklere sahip müslin kumaşlar kullanılıyor. Ülkemizde ve dünyada annelerin tercihi olan müslin kumaş, bebeklerin sağlığı için tercih edilen bir seçenek.

 

Çoraplar da Bir Harika

Bebeklere özel tasarlanan ve en az bebeğiniz kadar şirin olan çorap tasarımları, minik ayaklara göre tasarlanıyor. Minik ayakların üşümemesi için hazırlanan bu çoraplarda, fiyonk, hayvan resimleri, kelebek, kalp ve çiçek tasarımları dikkat çekiyor. Bebeğiniz için kıyafet satın alırken, kıyafetine uygun çorap ve benzeri aksesuarları almayı sakın unutmayın.

 

Her Bebek Battaniyeye Sarılır

Bebeklerin narin ve zayıf vücutları, en küçük bir esintide üşür. Bu nedenle bebekler her zaman için battaniye gereklidir. Yaz aylarında terletmeyen battaniyeler, kış aylarında da soğuktan koruyan battaniye modelleri tercih edilmektedir.


Carter's kız bebek aksesuarları ile bebeğinizin kıyafetini kombinleyebilirsiniz! Kız bebek aksesuarlarını avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster