Sırala 23 Ürün

ŞIK VE RAHAT RENGARENK KIZ ÇOCUK PİJAMALARI
Çocuk gelişiminde, uykunun ne derece önemli olduğu herkes tarafından biliniyor. Uykunun kesintisiz şekilde devam edebilmesi oldukça önemli. Mevsimsel değişimlere göre, uykunun kalitesinde, sıcaklık ve neme bağlı dalgalanmalar olabiliyor. Bu dönemlerde tercih edilecek doğru uyku araçlarıyla çocuğunuzun konforlu bir uyku süreci geçirmesi sizin elinizde.

Kaliteli Uykunun Temeli Kız Çocuk Pijamaları
Kaliteli bir uykunun temeli gece giyilen pijamanın konforuna dayanıyor. Doğal ve sağlıklı yapısıyla kıyafetlerde sık sık kullanılan pamuklu kumaşlar, uyku esnasında giyilecek giysiler için de en doğru seçenek oluyor. Pamuklu, yumuşak kumaşlar nefes alabilen dokusu ve nem emici özelliği sayesinde uyku kalitesini artırıyor. Vücuttaki hava akışına izin vererek terlemeyi kontrol altına alıyor. Kış aylarında ise sıcak tutan, polar gibi kumaşlar tercih ediliyor.

Çocukların da sağlıklı, doğru ve güvenli bir uyku süreci geçirmesi için gece giyimindeki tercihlerine dikkat edilmeli. Yetişkinlere nazaran çocukların sağlıklı uyku süreci geçirmesi daha önemli. Çocuklar için alışveriş yaparken, onların gelişim sürecinde olduğu ve pijamaların bizim onlara temasımızdan daha çok temas halinde olduğu unutulmamalı. Bu sebeple kaliteden vazgeçilmemeli, çocuklar için en doğrusu tercih edilmeli.

Vücudu Rahat Ettiren Giysiler Giyilmeli
Pijama denildiği zaman akıllara rahatlık gelmeli. Pijama seçimi yaparken rengine, modeline, şıklığına dikkat ediyoruz. Rahatlığını pek önemsemiyoruz. Asıl önem vermemiz şeylerden birisi vücudumuzu sıkmaması, rahat ettirmesi ve bedenimize uygun olması. Çocukların bedeninden küçük pijamalar tercih edilirse, onu sıkmasına ve rahat hareket edememesine neden oluyor. Tam tersine bedeninden büyük pijamalar tercih edilirse, pijamalarına takılıp düşebiliyorlar.  Bu da yaralanmalarına sebep olabiliyor.

Kaliteli Ürünler Kullanılmalı
Uykudan uyanmamızın en büyük sebeplerinden biri de pijamalarımızın bizi rahat ettirmemesi. Terletmeyen kumaşlardan üretilmiş pijamalar çocukların uykusunu bölmez ve kaliteli bir uyku süreci geçirmelerini sağlıyor.

Çocukların sağlığı ve rahatlığı için mutlaka iç etiket mutlaka okunmalı. Kaliteli kumaşlar tercih edilmeli. Pijama ve gece giyiminde kaliteli ve konforlu olan tercih edilmeli. Uyku sağlığı ve cilt sağlığımız için kaliteli kumaşlar çok önemli.

Unutmayın ki kaliteli ürünler, uzun süre dayanır ve zor deforme oluyor. Kalitesini kaybetmez. Mutlaka pamuklu, nefes alma özelliği olan ürünler tercih edilmeli. Naylon içeren pijamaların çocukların cildine zarar vereceğini unutmadan alışveriş yapılmalı. Bu alışverişi yaparken çocukların kendi kararlarını asla göz ardı edilmemeli. Sağlıklı, kaliteli bir ürün olduğundan emin olduktan çocukların kendi tercihlerini yapmalarına izin vermeli ve seçimlerine saygı göstermeliyiz.

Pijama Seçiminin Önemi
Çocuklar yetişkinleri, aile bireylerini taklit ederek onları örnek alarak kendi karakterlerini oturtmaya başlıyorlar. Eğer yetişkinlerin de kendi pijama ve gece giyimine önem verdiklerine şahit olurlarsa kendileri için de aynılarını uygulamaya devam ediyorlar.

Pijama toplumda uyku kıyafeti olarak görülse de aslında güvenli ve kaliteli uykunun temelini oluşturuyor. Çocuklar için pijamanın değeri yetişkinlerinkinden daha fazla. Bu sebeple çocuklara pijama alırken yatarken giyilecek giysi olarak görmemeliyiz, konforlu ve rahat bir uykunun olmazsa olmazı olarak görmeliyiz. Unutulmamalı ki çocuklar uyurken büyür ve sağlıklı bir uyku onların kişilik gelişimi kadar fiziksel gelişimini de tamamlamasına yardımcı oluyor.

Carter's kız çocuk gece kıyafetleri ile çocuğunuz her gece güvenli ve kaliteli bir uyku çekiyor! Kız çocuk pijamaları ve gece giyim ürünlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster