Sırala 9 Ürün

KIZ ÇOCUKLARIN SUDA GEÇİRECEKLERİ EĞLENCE VE OYUN DOLU GÜNLER İÇİN RENKLİ MAYO VE Bikini Çeşitleri Burada
Çocuklar tüm yıl boyunca yaz mevsiminin gelmesini bekliyor. Onlar için yaz demek, tatil demek. Tatil demek deniz, kum, güneş demek! Suya girmeyi, çıkmayı, kumdan kaleler yapmayı, orada vakit geçirmeyi çok seviyorlar. Yaz mevsimi geldiğinde tüm çocuklar havuzda ve denizde eğlenmek istiyor. Bu tür eğlenceler için ebeveynler çocuklarına kaliteli mayo seçimi yapmalıdır.

Kız çocukları için birçok mayo seçeneği bulunuyor. Ancak ebeveynlerin dikkat etmesi ana unsurlar, çocuğun mayo içerisinde rahat edebilmesi ve suyun içinde kendini güvende hissetmesi. Çocuklar için elbette çok şık, görünüşü ön planda ürünler mevcut. Önemli olan kısım çocuğun güzel görünmesi değil. Kaliteli kumaşlardan üretilmiş, cildine zarar vermeyecek yumuşak kumaşlar kullanılması.

Doğru Mayo Seçimi
Tek parça mayolar kız çocukları için sudan çıkar çıkmaz değiştirmek için pek uygun olmayabiliyor. İki parçalı mayoları giydirip çıkarmak her zaman daha kolay olacaktır.

Bazen çocuklar tişörtle de havuza girebiliyor. Ondan dolayı birden fazla alt ürün satın almakta fayda var. Tercih edilecek tişörtlerin çocukları terletmeyecek kumaştan olması çok önemli. Tüm gün güneşin altında olmaları sebebiyle, terlemelerini istemeyiz. Ayrıca pamuklu ürünleri tercih etmekte fayda var.

Mayo seçeneklerine gelecek olursak, ince askılı, kalın askılı, çapraz askılı, etekli, fırfırlı, fiyonklu, renkli, desenli, üzerinde favori çizgi film karakterlerinin baskısı olan… Çeşit çeşit mayo mevcut. Bunlardan hangisini seçmek istediği çocuğunuza kalmış bir durum. Kendi beğenisine göre birini seçmeli. Aileler kalıp ve kalitesini inceledikten sonra alışverişi tamamlamalı. Çocukların konforları her şeyden önemli. Kesim itibariyle çocuklar yüzerken onları rahatsız etmemeli, hareketlerini kısıtlamamalı.

Bebekler İçin Mayo Seçimi
Çocuğunuz hala bez kullanıyorsa muhtemelen su geçirmez yüzme bezlerini kullanacaksınız. Bazı aileler yüzme bezinin üstüne mayo giydirmeyi uygun görünüyor ancak bu çocuğunuzu rahatsız edip sıkacaktır. Sadece yüzme bezini kullanmanız doğru olacaktır. Bu bezler ikiye ayrılıyor. Kullan at ve uzun ömürlü. Bu tamamen sizin tercihiniz. Ancak ekonomik açıdan uzun ömürlü bezler daha kullanışlıdır. Ekonomik açıdan faydalı olmasına rağmen bebeğiniz altını her kirlettiğinde bu bezleri sabunla yıkamanız gerekiyor. Tek kullanımlık bezlerde ise böyle bir sorun yaşanmıyor. Olumsuz yönlerinden bahsetmek gerekirse, yüzme bezleri hızlıca ıslandığı için bebek sudan çıkar çıkmaz hemen değiştirilmeli. Bebek uzun süre ıslak bez ile kalırsa pişik ya da mantar sorunu ile karşı karşıya kalabiliyor.

Sudan Çıktıktan Sonra Ne Yapılmalı?
Çocuklar sudan çıktıktan sonra yorgun hissedebiliyor. Şezlongda yatıp keyif yapmak onları oldukça mutlu eden bir aktivite. Veya acıkıp sudan çıkmak isteyebilirler. Bu gibi durumlarda kullanılması gereken havlu veya peştamal mutlaka pamuklu ve doğal içerikli olmalı. Mayoları ıslak olduğu için suyu iyice çekmeli, çocuklar kolayca kurulanmalı. Ebeveynlerin yanında yedek mayo ve kıyafet taşıması çok önemli. Çocukların üstünü kolayca değiştirilip, üşütmemeleri gerekmektedir.

Carter's kız çocuk mayo ve plaj giyim ürünleri ile çocuğunuz yazın keyfini doyasıya çıkarıyor! Kız çocuk mayo ve plaj kıyafetler avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster