Sırala 5 Ürün

ANNELERİN TERCİHİ SAĞLIKLI SALOPETLER CARTER’S OSHKOSH’TA
Her aile için bebek, mutluluğun anahtarıdır. Onların gelişi, evde neşe ve mutluluğun artmasına neden oluyor. Onlar için sağlıklı elbiselerin tercih edilmesi gerekiyor. Özellikle uzak doğu kökenli tekstil ürünlerinde zararlı kimyasallar bol miktarda bulunuyor. Body ve bahçıvan tulum gibi bebek kıyafetlerinde sağlık en önemli konular içerisinde yer alıyor.

 

Sitemizde yer alan bebeklere özel kıyafetlerde, sağlık ilk önemli konudur. Narin ve nazik bebek vücudu, her zaman için korunmalıdır. Sitemizde yer alan zıbın ve bahçıvan tulum kıyafet modelleri, kanserojenden uzaktır. Bu kıyafetlerde, dünya genelinde tercih edilen zararsız baskı maddeleri kullanılmaktadır. Bu maddeler tamamen doğal olmakla birlikte bebek için herhangi bir problem meydana getirmemektedir.

 

Bebeğiniz En İyisine Layıktır

Mutluluğa kapı açan bebekler, aile hayatının neşesidir. Bebeğimiz için Carter’s olarak her zaman en iyisini ve en güvenilirini tercih ediyoruz. Kot kumaştan üretilen ve kız-erkek kategorisinde üretilen şık modellerde, kızlara ve erkeklere özel resimler dikkat çekiyor. Erkeklere özel modellerde çeşitli hayvan karakterleri kullanılmaktadır. Ayrıca araba ve sevimli deniz canlıları da dikkat çekiyor. Mavinin en güzel tonlarının kullanıldığı erkek bebeklere özel kıyafetlerde kot kumaşlı ürünler, tercihte üst sıralarda yer alıyor.

 

Kot ürünler, diğer pamuklu ürünler gibi son derece sağlıklıdır ve güvenle kullanılabilir. Kot ürünlerde kullanılan baskılar, bebeğin cildi için tehdit oluşturmuyor. Terletmeyen kumaş özelliğine sahip kot kumaşlar, dört mevsim giyilebiliyor. Alerji veya kaşınma gibi olumsuz durumların meydana gelmesine mani oluyor.

 

Aradığınız Bütün Modeller Bir Arada

Gökkuşaklı modellerden, unicorn’lu modellere kadar bebeklere özel tasarlanmış birbirinden harika modeller, aradığınız kaliteyi sunuyor. Dantelli, fiyonklu, desenli, kelebekli ve tavşanlı özel tasarımlar, bebeğinizin şirinliğini artıracak.

 

Geometrik şekillerin yanı sıra estetik özelliklere sahip desenli bebek elbiseleri, hediyelik dünyasının en çok tercih ettiği ürünler içerisinde yer alıyor. Desenlerdeki renkler ve çizgiler, bebeklere özel tasarlanıyor.

 

Yazlık ve kışlık tasarlanan bu elbiselerde kullanılan diğer bir kumaş çeşidi ise kadifedir. Kadife kumaşlar, kış aylarında bebeğinizi sıcacık tutuyor.

 

Sıfır yaşla 3 yaş arasındaki bebeklere özel dikilen bu elbiseler, beden ölçüsüne uygun şekilde satılıyor. Kız ve erkek bebeklere özel kadife kumaşlar, aradığınız kaliteli özellikleri bir araya getiriyor.

 

Salopetleri Görmeden Karar Vermeyin

Bahçıvan tulumu şeklinde tasarlanan ve adına salopet denilen bebek kıyafetleri, bebeğinizin vücudunu tam anlamıyla sarıyor. Sırtının açılmasını ve belinin üşümesini engelleyen bu modeller, erkek-kız kategorisinde hazırlanıyor.

 

Erkeklere özel salopetlerde renkler genellikle mavi ve tonları olarak annelerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca beyaz, siyah ve diğer renkler de sıklıkla kullanılıyor. Kızlara özel tüllü salopet tasarımları, gelinliğe benzeyen ve konfor bakımından üst seviyede olan tasarımların başında geliyor. En güzel renkler ve en göz alıcı modeller, erkek bebek salopet kategorisinde sizleri bekliyor.

 

Aradığınız Modeller Sitede Sizleri Bekliyor

Hayatımızın bir parçası olan bebek kıyafetleri, yüzlerce çeşide sahiptir. Sitemizde, dakikalar içerisinde onlarca bebek kıyafetini kısa sürede inceleyebilirsiniz. Tüllü salopet modellerinden, zıbın çeşitlerine kadar aradığınız her şeyi bu sitede kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Naturel boyaların kullanıldığı baskı işlemleri, bebeğinizin için herhangi bir tehlike arz etmiyor. Ayrıca pamuk kumaş özelliği sayesinde bebeğiniz günün her anında rahat edecek. Pijama modellerimizden zıbına kadar bütün bebek ürünlerimizde terletmeyen kumaşlar kullanılıyor. Alerji yapmayan, kaşındırmayan ve rahatsızlık vermeyen bu kumaşlar, bebeğinizin sağlığı için en iyi seçeneklerin başında geliyor. Kışlık salopet modelleri, kışın soğuğundan bebeğinizi en iyi şekilde koruyacak şekilde tasarlanıyor.

 

Soğuktan çabuk etkilenen bebeklerin en iyi şekilde korunmasını sağlayan kışlık salopet modelleri, üstten düğmeli olarak üretiliyor. Cepli ve cepsiz modellere sahip bu özel salopetler, her bebek için en önemli kıyafet seçeneklerinden biri halini alıyor.


Carter's erkek bebek salopetleri ile bebeğiniz ister günlük hayatta ister özel günlerde şık ve rahat! Erkek bebek salopetlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster