Sırala 48 Ürün

EN MODA ERKEK BEBEK TULUMLARINI CAZİP FİYATLARLA ALIN
Bebekler büyümeye başlayınca, onlar için kıyafet çeşitliliği de artmaya başlıyor. Özellikle erkek bebekler için birbirinden şık ve kullanım rahatlığı sağlayan bebek tulumları bulunuyor. Bebeklerinin sağlığını ve rahatını düşünen ebeveynler daha ziyade tulumların kaliteli kumaş ve doğal pamuk içermelerini önemsiyorlar.

 

Bebek Tulum Çeşitleri

Erkek bebeklerin her mevsim giyebilecekleri yazlık, kışlık ve astronot tulum çeşitleri bulunuyor. Bebeğiniz 3 aylık olduktan sonra rahatlıkla tulum giydirebilirsiniz.

 

Astronot Tulumlar; Kışın soğuk günlerinde bebeğinizi dışarı çıkarmak için astronot tulum ideal bir dış giyimdir. Ürünler tamamen doğal, yumuşak ve pamuk içerikli olduğundan bebeğiniz içinde sıcacık kalacaktır. Dinozor, penguen, kostüm tasarımlı modelleriyle bebeğiniz daha sevimli görünecektir. İç bölümü antialerjik ve kaşındırmayan astara sahiptir. Bebeğiniz içinde rahat hareket edebilir. Dış kumaşı su itici özellikte olduğu için olası suyla temaslarda bebeğinizin ıslanmasını da önlemiş oluyorsunuz.

 

Yazlık Tulumlar; Yazın sıcağında bebeğinizin rahat hareket etmesi, kıyafetten rahatsız olmaması önemlidir. Bebeğiniz için hem şık ve kaliteli hem de cildine dost yazlık tulum çeşitleri bulunuyor. Kısa kollu ve yarım boy yazlık tulum modelleri bebeklere şık bir görünüm sunuyorlar.

 

Pamuktan üretilen ve anti alerjik olan ürünlerle bebeğinizin cildi tahriş olmuyor. Sevimli ve eğlenceli tasarımlarla bebeğiniz daha şirin gözükecektir.

 

Yazlık tulumlarda renk, desen ve tasarım skalası çok geniştir. Bebeğinizin ten rengine uyacak farklı modellerden birini seçebilirsiniz. Tulumlar boyundan ve alttan çıt çıtlı olduklarından rahat giydirme ve çıkarma avantajı sunuyorlar. Alt taraf bacak boyuna kadar çıt çıtlı olduğundan tulumu çıkarmadan rahatlıkla bebeğinizin altını değiştirebilirsiniz.

 

Yazın aşırı sıcakları için kolsuz ve diz üstü tulum çeşitleri de bulunuyor. Terletmeyen kumaş özelliğine sahip bu ürünler sayesinde, bebeğiniz isilik bağlamayacak ve alerjik etki göstermeyecektir. Birbirinden sevimli Disney karakterleri veya sevimli hayvan figürleri tulumları süslüyor. Yaz sıcağını serinletecek cıvıl cıvıl renk seçeneği bulunuyor.

 

Yaz döneminin en çok tutan modellerinden biri de denizci ve askılı çeşitlerdir. Yarım kol veya kolsuz, diz altı veya düz üstü tulumlarla bebeğiniz ilgi odağı olacaktır. Denizci ve askılı modellerde tulumların üst kısımları öğrenci yakalıdır. Yakalar yumuşak ve pamuk dokuma olduğu için güvenli şekilde giydirebilirsiniz.

 

Kışlık Tulumlar; Bebekleri kışın soğuğunda sıcacık tutmasının yanında şık ve sevimli gösterecek kışlık tulum çeşitleri bulunuyor. Bebeğinizin ilk ayından itibaren 36. aya kadar kışlık tulum modellerinden bebeğinize tarz oluşturabilirsiniz.

 

Sevimli ayı figürlü, hâkim yakalı, boydan ayağa kadar çıtçıtlı tulumlar 1-3 aylık erkek bebekler için idealdir. Ayaklar patikli olduğu için bebeğinizin ayaklarını sıcak tutmuş oluyorsunuz. Bu modelin filli ve koyu renkli çeşitleri de seçenekler arasındadır.

 

Gri formda hava komandosu figürlü ve patiksiz modeller daha ziyade 3-6 aylık bebeklere hitap ediyor. Boyundan başlayarak sağ ayağa doğru çıt çıtlıdır. Doğal kumaşlardan imal edildikleri için güvenle kullanabilirsiniz.

 

Bebeklerine tarz katmak isteyen aileler için beyaz gömlek, gri pantolon ve pantolon askısı görünümlü tulum çeşitleri bulunuyor. Yakalı gömlek görünümlü tulumun paça kısmı çıt çıtlıdır. Tulumlar, rahat ve şık kullanıma sahiptirler.

 

Bebeklerine resmi bir görüntü sağlamak isteyen ebeveynler için smokinli ve yelekli görünümlü tulum modelleri bulunuyor. Yelek, ekose desen ve üç düğmeli formundadır. Boyun bölümünde şık ve sevimli minik bir papyon bulunuyor. Bebekler altı ayı doldurduktan sonra rahatlıkla giydirebilirsiniz. Yaka kısımları yumuşak ve doğal olduğu için herhangi bir rahatsızlık verme veya kaşıntı yapma olasılığı bulunmuyor. Tulumların ayak kısımları patikli olduğu için ayrıca patik veya çorap giydirmeniz gerekmiyor.

Bebeklerinin sağlığını ve rahatını düşünen ebeveynler için Carter's bebek tulumları! Erkek bebek tulumlarını avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster