Sırala

Erkek Bebek Tulum Modelleri ve Yenidoğan Erkek Bebek Tulumları

2'li Tulumlar

Layette Erkek Bebek 2'li Şort TulumErkek Bebek 2'li Tulum
169,99101,99%40

Tekli Tulumlar

Yazlık Tulumlar


ERKEK BEBEK TULUM MODELLERİ ve YENİDOĞAN ERKEK ZIBINLARI


Dünyanın annelerin en çok güvendiği bebek ve çocuk giyim markaları arasında olan Carter’s, minik oğlunuz için ürettiği kaliteli erkek bebek kıyafetleri ile siz ebeveynlere destek olmaya devam ediyor.


Yetişkinlerin asla farkına varamayacağı en ufak hava değişikliklerinden, yenidoğan bebeklerin korunmasız bedenleri hemen etkilenir. Yavrularımızı korumak için, onların hassas bedenlerini nazikçe saracak bebek zıbınları veya erkek bebek tulumları gibi yenidoğan bebek kıyafetleri arasından en doğru tercihi yapmak gerekir. Unutmamak gerekir ki, bebek tulumları bebeğin tüm bedenini sararak ihtiyaçları olan vücut sıcaklığının sağlanmasında ve rahat etmelerinde oldukça önemli. Erkek bebek tulum modelleri arasından, erkek bebek kot tulum, bebek tulumu örgü, bebek tulum mont, bebek uyku tulumu modelleri, bebek peluş tulum, eldivenli bebek tulum gibi dilediğiniz modeli bebeğinizin rahatı ve fizyolojik ihtiyaçlarına göre seçebilirsiniz.


Bebek tulumlarını, bebeğinizin hem günlük yaşantısında, hem de uyku zamanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebek zıbınları, tulumlar gibi mevsim farkı göz etmeksizin yavrunuzun vücut ısısını dengeleyecektir. Özellikle çıtçıtlı zıbın modelleri, bebeğinize olduğu kadar size de büyük konfor sağlayacak. Birbirinden çok farklı renklerle ve eğlenceli tasarımlarla üretilmiş olan bebek zıbınları, yenidoğan tulum modelleri, hastane çıkışı kıyafetleri, rahat ve kaliteli oluşlarıyla minik bebeğiniz büyürken siz ebeveynlerin her zaman elinin altında olmasını isteyeceği erkek bebek kıyafetleri arasında yerini alacaklar.


Carter’s, en kaliteli kumaşlardan ürettiği ve bebeğinizin hassas cildiyle uyum içinde olması için düzenli olarak test ettiği erkek bebek tulum ve erkek bebek zıbın modelleriyle karşınızda! Siz de bebeğiniz için erkek bebek tulum ve yenidoğan zıbın alışverişinizi bebek giyim siteleri arasında en güvenilir olan Carter’s’tan yapın, indirim ve kampanya fırsatlarını kaçırmayın!

Tümünü Göster