Sırala 9 Ürün

DÖRT MEVSİM EĞLENCELİ VE RENGARENK ERKEK ÇOCUK SETLERİ
En Güzel Erkek Çocuk Setleri; birbirinden renkli bodyler, takımlar, taytlar ve zıbınlar en şık ve kaliteli modelleri ile Carter’s Oshkosh’ta minikleri bekliyor. Carter’s Erkek Çocuk Setleri, yeni yılda da bütün ebeveynlerin gözdesi olmaya aday. Erkek çocukları için dört mevsim elbiseler, body setleri, zıbınlar, çıtçıtlı bodyler, 2'li, 3'lü, 4'lü, 5'li setler, zıbın setleri ve hastane setleri ile minikler için en uygun ürünleri Carter’s Oshkosh’ta bulabilirsiniz.

Küçük beyefendilerin kendilerini tanımaya başladığı bebeklik dönemlerinde, yaramazlıklarına arkadaşlık edecek kaliteli ve sağlıklı kumaşlardan üretilmiş ürünler Carter's Oshkosh’ta. Kalite ve yenilikçilik mirası üzerine kurulmuş Carter’s, dünyanın önde gelen çocuk giyim, uyku giyim, hediye ve aksesuar markaları arasında yer alıyor. Birbirinden eğlenceli ve renkli desenleri, yüksek kaliteye sahip sağlıklı ürün yapısı, vücuda en iyi oturan, annelerin zevkine hitap eden detayları ile Carter’s ikonik tasarımları, minikleri rahat ettiriyor. Bebeği hırpalamadan ve kolayca giydirmek için esnek yaka özelliğine sahip body’ler, boynunu sıkıştırmayacak korumalı fermuar, nikel içermeyen çıtçıtlı bodyler ve kendiliğinden ayaklı tulumlar gibi, hayatın içinde yaşayan anlara uygun rahatlatıcı çözümler ve tasarımlar ürettiği için, Carter’s koleksiyonları, nesiller boyu ailelerin güvenini kazanmaya devam ediyor.

Carter’s Olarak Önceliğimiz Sağlık
Ebeveynler bebek alışverişine çıktıklarında ilk akla gelen ürün elbette tulumlar oluyor. Ebeveynler, erkek bebek tulumlarını beş yaşına kadar tercih edebilirler. Tulumların tercih nedenlerinden en önemlisi bebeğe büyük bir rahatlık ve konfor sunmasının yanında kolay giydirilen ürünler olmasıdır. Tulum seçiminde ilk öncelik kalite olmalıdır. Terletmeyen kumaşlardan üretilen doğru bedende bir tulum hm bebeğinizin hareketlerini kısıtlamayacak hem de onun vücut ısısını dengeleyerek üşütmesine mani olacaktır. Zaman zaman yeni doğan bebeklerde doğru beden bulmak zor olsa da uygun ölçü seçimi de özellikle kış mevsiminde ısı değişiminin neden olduğu hastalıkların önlenmesinde etkili olacağına emin olabilirsiniz.


Çıt Çıtlı Bodyler

Alttan çıt çıtlı body kategorisinde üretilen tasarımlar, doğal ve pamuklu kumaşlardan üretiliyor. Bebeğe zarar vermeyen özel baskı seçenekleri, sağlık bakanlığının belirlediği standartlara uyum sağlıyor. Alttan çıtçıtlı body tasarımının konforu, çıt-pıt tasarımı ile buluştuğu zaman, ortaya kullanışlı, rahat, şık ve doğal bir tasarım meydana geliyor. Çıt-pıt sistemi, bebeğin altının kolaylıkla değişmesinde ve bebeğin vücudunun korunmasında önemli rol oynuyor. Alttan çıtçıtlı body için online satın alma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Bodyler, kollu ve kolsuz olmak üzere iki sınıfta üretiliyor. Kış aylarında kollu, yaz aylarında ise kolsuz body seti, bebeğin sağlığı için son derece önemli. Kış aylarında üşümeyi engelleyen ve aynı zamanda terletmeyen kollu bodyler, özel baskılıdır. Kolsuz modeller ise yaz aylarında bebeğin terlemesini önler. Bebeğinizin narin ve hassas cildine zarar vermeyen yüzde yüz pamuk kumaş, body seti içerisinde yer alan ürünlerin ortak özelliğidir.

Kalitenin ön planda tutulduğu ve bebek sağlığı açısından son derece güvenli özelliklere sahip zıbın seti, renk açısından aradığınız kaliteyi sunuyor. Çıtçıtlı olması nedeniyle pratik kullanım imkanı sunan zıbın seti, her bebek için zorunlu ihtiyaç kategorisinde değerlendiriliyor.

Body ve zıbın setler, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve onlu kategoride sınıflandırılıyor. İkili setlerde, altlık ve body bulunuyor. Bere, patik, yemek önlüğü, battaniye, içlik, mendil ve zıbından oluşan onlu setler, pratik kullanım imkanı sunuyor. 2li 3lü 4lü 5li set, bir bebeğin ihtiyaç duyduğu bütün giysileri barındırıyor. Ayrıca yemek önlüğü ve battaniyede sette yer alıyor. 2’li, 3’lü, 4’lü ve 5’li set, daha ekonomik özelliklere sahip.


Carter's erkek çocuk setleri ikonik tasarımları, minikleri rahat ettiriyor. Erkek çocuk setlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster