{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Anasayfa > Hediye Hizmetleri

Hediye Hizmetleri

Hediye Hizmetleri

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri koymak için farklı ebatlarda ambalaj seçeneklerimiz mevcuttur. Seçmiş olduğunuz ürünler plastik poşetlerinden çıkarılarak kutuya yerleştirilir ve belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilir. Ürünlerin fiyat bilgileri de silinerek gönderilmektedir. Hediye irsaliye ile alıcıya, fatura ise fatura adresine gönderilir. (Eğer bu şekilde istenirse)

Hediye paketi kaliteli baskı ve üst kalite kağıt malzemeden üretilmiş olup müşterinin seçimine göre siparişe eklenmektedir.

Ürünler faturası ile birlikte gönderiliyorsa hediye paket malzemesi ürünlerle birlikte gönderilir, eğer direk hediye olarak hediye alıcısına gidiyorsa ürünler hediye paketi içerisinde gönderilir.

Hediye notu eklemek için adres & kargo bilgileri sayfasında sağ üst köşedeki hediye paketi yap seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir. Siparişinize hediye notu eklemek isterseniz yine hediye paketi yap butonuna tıklandığında açılan ekrandan ilgili notu ekleyebilirsiniz.


 

Online hediye çeki hizmetimiz şu anda bulunmamaktadır.