Sırala 19 Ürün

EN MODA KIZ BEBEK PİJAMALARI CAZİP FİYATLARLA
Bebeklerin sağlıklı bir şekilde gelişmesi, sağlıklı bir vücuda sahip olmaları ebeveynler için en önemli konuların başında geliyor. Düzenli bir şekilde beslenen ve düzenli bir şekilde uyuyan bebeklerin daha sağlıklı bir şekilde büyüdükleri biliniyor. Bebeklere özel dikilen 2’li pijama setleri, rahat bir uykunun en önemli unsurlarının başında geliyor. Kız Bebek Gece Giyim kategorisinde sunulan pijamalarla bebeğiniz huzur içinde uyuyacak.

 

Bebeklere özel tasarlanan ve terletmeyen kumaş ile hazırlanan pijamalar, kız ve erkek kategorisinde üretiliyor. Kızlara özel tasarımlarda, pembe, kırmızı, beyaz ve mor renkler trend modeller olarak dikkat çekiyor. 2’li pijama seçenekleri, üstlük ve altlık olmak üzere iki parçadan oluşuyor. Kullanım kalitesi bakımından birinci sınıf özelliklere sahip bu pijamalarda kaliteli ve doğal kumaşlar kullanılıyor. Terletmeyen kumaş özelliğine sahip kız bebek pijamaları, doğal baskı tekniği ile renklendiriliyor.

 

Bebeğiniz İçin En Uygun Pijamalar

Bebeğinizin huzur içinde uyuması için hazırlanan bu pijamalarda, kanserojen içerikli herhangi bir madde bulunmuyor. Ayrıca kullanılan lastikler ve diğer aksesuarlar, bebek sağlığı için özel üretiliyor. Kaşınma yapmayan ve aynı zamanda alerji oluşturmayan bu kumaşların mutlaka elde yıkanması öneriliyor. Hassas kumaş ve baskı teknikleriyle hazırlanan ve en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen unicorn’lu pijama seçenekleri, bebeklere özel temizlik maddeleri kullanılarak yıkanmalı, ozon ve benzeri tahriş edici kimyasallar asla kullanılmamalı.

 

Dört parçadan oluşan pijama modelleri de ikili modeller kadar popüler. 4’lü pijama seçenekleri, altlı ve üstlü pijamalardan oluşuyor ve iki takım halinde sunuluyor. Bu nedenle bu ürünlere dörtlü pijama takımı deniliyor. Bebeğiniz sık sık altını ıslattığı için her zaman yedekte temiz bir pijama takımı bulundurmalısınız. Bunun için 4’lü pijama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kızlara özel tasarlanan bu modellerde toz pembe, açık pembe ve koyu pembe tercih edilen renkler arasında bulunuyor. Diğer renk seçenekleri için de sitemizden ürünlerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Renk Ve Tasarım Harikası Modeller

Bebeğinizin şirinliğini artıran ve rahat uyuması için özel hazırlanan pijamalarda, değişik figürler kullanılıyor. Unicorn, bu figürler içerisinde en popüler olanlardan bir tanesi. Efsanevi boynuzlu atı temsil eden bu tasarım, dünya çocuklarının tercih ettiği bir masal kahramanı. Hayal dünyasından gelen boynuzlu at, unicorn’lu pijama seçenekleriyle buluşuyor. Bebeklere özel tasarlanan pijamaların bir diğer özelliği ise çocukların hareket kabiliyetini kısıtlamayacak maksimum estetik yapıya sahip olması.

 

Bebek Hediyesi İçin Doğru Adrestesiniz

Yakın zamanda bebek hediyesi almanız gerekiyorsa, sitemizde yer alan modelleri incelemeniz yeterli. Sitemizde yer alan onlarca model içerisinden istediğiniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Kızlara özel tasarlanan ve etkileyici renkleri bir arada bulunduran gökkuşağı modeli, aradığınız kaliteli özellikleri bir arada bulunduruyor. Kaliteli kumaş, doğal baskı teknikleri, bebeklere özel lastik ve estetik tasarım bu üründe bir arada bulunuyor.

 

Önce Sağlık

Bebeğiniz için elbise veya pijama satın alacağınız zaman, sağlıklı olmasına dikkat etmelisiniz. Sağlık açısından problem teşkil eden pijamalar, bebeğinizin cildini tahriş eder ve alerjiye neden olur. Ayrıca terleten veya kaşındıran kumaşlar, bebeğinizin sağlığını bozar. Pamuk özelliğine sahip kumaştan üretilen gökkuşağı desenli pijamalarla bebeğiniz huzurlu bir şekilde uyur. Huzurlu bir şekilde uyuyan bebekler, sağlıklı bir şekilde büyür.

 

Bebek elbiselerinde aranan en önemli özellik pamuk kumaş özelliğidir. Diğer yandan baskı işlemlerinde de çocukların cilt sağlığı için doğal seçenekler tercih ediliyor. Bebeklere özel tasarımlarda kullanılan lastikler de önemli bir unsur. Bebek lastiği, ciltte iz bırakmayan ve alerji oluşturmayan malzemeden üretiliyor. Sitemizde yer alan tüm kız bebek ürünlerinde sağlık konusu en önemli konudur.

 

Özel Tasarımlar Bir Arada

Estetik özelliğinin yanı sıra kalitesiyle ve renk özellikleriyle göz dolduran kız bebek pijamaları özel olarak tasarlanmaktadır. Sarı, kırmızı, yeşil ve pembenin mükemmel uyumunu sergileyen modeller, bebeklerin rahat hareket etmesi için özel tasarlanıyor. Mevsime ve havanın sıcaklığına göre kışlık pijama modellerinin yanı sıra yazlık modeller de rağbet görüyor.

 

Yazlık pijamalar, sıcağa karşı terlemeyi önleyen ve aynı zamanda vücut ısısını koruyan özelliklere sahip. Kışlık prenses pijamalarda ise soğuk havaya karşı maksimum koruma sağlıyor. Yumuşak kumaş özelliğinin yanı sıra bebeğin üşümesini engelleyen bu pijamalar, bebeğinizin rahat rahat uyumasında önemli rol oynuyor.

Carter's kız bebek pijamaları ile bebeğiniz rahat uyusun! Kız bebek pijamaları ve gece giyim ürünlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster