Sırala 11 Ürün

EN ŞIK KIZ ÇOCUK SALOPET MODELLER İNDİRİMLİ FİYATLARLA

Salopet, aslında işçilerin giydiği bir tulumdur. Tamamen işçilerin rahatlığına göre tasarlanmıştır. Ön kısmındaki cep, işçilerin malzemelerini rahatça taşıyabilmesi içindir. Salopet genellikle bahçıvanların üstünde görülür. Hatta salopet, bahçıvan tulumu olarak da bilinir. Ancak son yıllarda hem çocuk giyimde hem de kadın giyimde oldukça popüler bir üründür. Kız çocuk kıyafeti üreten birçok marka salopet üretimine özen göstermektedir. Reyonlarda sıkça görebileceğimiz bir kıyafet türü. Sebebi ise, tatlı ve sempatik bir kıyafet olması dışında, oldukça konforlu olması. Giyimi kolay, kesimi bol olması sebebiyle salaş ve rahat bir kıyafet türü olarak sınırsız bir rahatlık ve hareket özgürlüğü sunuyor. Salopetler de üretildiği kumaşa göre çeşitlere ayrılıyor. Salopetler hem yazlık hem de kışlık olduğu gibi tüllü, kadife, kot, desenli gibi modelleri de bulunuyor.

Rahat ve Konforlu Salopetler

Kız çocuk salopetlerin birçok türü mevcut. Alt kısmı tür tür değişiyor. Etek, şort, pantolon gibi türleri de bulunuyor. Kumaş açısından da değişiklik gösterebiliyor. Ailelerin, çocukların zevklerine göre satın alabilmesi için bol seçenek bulunuyor. Örneğin; kot, kadife, deri, chino kumaşları sıkça kullanılıyor. Ayrıca salopetlerin çok çeşitli bir desen skalası da bulunuyor. Ekoseli, çizgili, yazılı, puantiyeli… Salopetlerin içine tabii ki ne giymek istedikleri çocuklara kalmış. Her kalite ve her renkten kazaklar ve sweatshirtler giyebilirler. Bu tamamen çocukların hayal gücüne ve zevkine bağlı. Salopetin bir diğer iyi tarafı da bu. Hem çeşit bolluğu hem de içine tercih edecekleri kıyafetlerle kişiselleştirebilmeleri. Etek veya şortlu salopetlerle giyecekleri çoraplar da onların tercihine kalmış. Bu durum çocukların hoşuna gidiyor.

Ailelerin çocuklarına kıyafet satın alırken dikkate alması gereken belli kurallar bulunuyor. Örneğin, terletmeyen kumaşları tercih etmesi. Çocukların giydiği kıyafetler onları oyun oynarken, koşarken, zıplarken terletmemeli ve rahat ettirmeli. Çocukların cildi oldukça hassas olduğundan ötürü mutlaka iç etiket okunmalı. Alışveriş ona göre yapılmalıdır. Pamuklu olması doğallık, sağlık ve yumuşaklık açısından çocuklara asla zarar vermeyecektir, rahatsız edip, terletmeyecektir. Çocuklara alışveriş yapılırken bu gibi detaylar oldukça önemli. Yetişkinlere nazaran onların kıyafetlerinin kaliteli kumaştan üretilmiş olması çocukların sağlığı için iyi bir detay. Çocukların kendini iyi hissedebileceği, güvenli kıyafetler alınmalı ve giydirilmeli. Onların kendini mutlu hissetmesi, rahatsızlık hissine kapılmamaları gerekiyor.

Çocuklar Artık Modayı Çok Seviyor

Salopet de dahil olmak üzere, çocukların giyimi artık çok dikkat çekiyor. Onlar için sayısız derecede farklı kıyafetler üretiliyor. Kadın modası hangi yönde gidiyorsa, kız çocuklar için de aynı şeyler üretiliyor. Ve çocuklara çok yakışıyor.

Örneğin, peluşlar birkaç senedir oldukça moda. Mağazaların kadın reyonlarında ne kadar çok çeşit görüyorsak aynılarını kız çocuk kısmında da görmek mümkün. Neon renkler de çok trend ve kız çocuklar için de neon renklerden oluşan montlar, kazaklar, pantolonlar, ayakkabılar, eşofmanlar, taytlar görebiliyoruz. Kız çocuklarını peluşların, neonların içinde görmek onların tatlılıklarına tatlılık katıyor.

Carter's kız çocuk salopetleri ile kızınız günün her anında sınırsız bir hareket özgürlüğü yaşıyor! Kız çocuk salopetlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster