Sırala 29 Ürün

ERKEK BEBEK ALT GİYİM ÜRÜNLERİNDE İNDİRİMLERİ KAÇIRMAYIN
Online bebek kıyafetlerinde kaliteyi, güveni ve estetik özellikleri bir araya getiren Carter’s, aradığınız bütün ürün modellerini sizler için bir araya getiriyor. Katalogda yer alan ürünlerimizde, en önemli konu sağlıktır. Zıbınlarda, body çeşitlerinde, battaniyelerde, mendil çeşitlerinde, patik modellerinde ve eldiven modellerinde, kaliteli ve sağlıklı kumaşlar tercih ediliyor. Diğer bütün ürünlerde pamuklu kaliteli kumaşlar, ürün kalitesini maksimum seviyeye çıkarıyor.

 

Bebeklere Özel Tayt Modelleri

Bebeklerin rahat hareket etmesi ve deliksiz bir şekilde uyuması, yumuşak ve sağlıklı kumaştan üretilmiş kıyafetlere bağlıdır. Erkek bebeklere özel tayt modellerinde bu aradığınız özellikler bir arada bulunuyor.

 

Erkek bebeklere özel tasarlanan ve renk seçeneğine sahip olan bu tasarımlarda kumaş özelliği ön planda bulunuyor. Karikatürlü ve hayvan tasarımlı özel modellerin yanı sıra ikili ve üçlü setler de tayt kategorisinde satışa sunuluyor.

 

Özel Tasarımlı Şirin Bebek Etekleri

Özel baskı boyalarının kullanıldığı bebek kıyafetlerinde, eteklerin yeri bir başka. Özellikle desenli ve aksesuarlı etekler, kız bebeklerinin güzelliğine güzellik katıyor. Doğal boyaların kullanıldığı baskılarda, köpek, tavşan, kelebek ve uğur böceği gibi figürler kullanılıyor. Etek ve pantolon, bebek kıyafet kataloğunun en popüler giysileri arasında bulunuyor.

 

Renk özellikleriyle göz dolduran ve özel baskı seçeneğine sahip bebek elbiselerinde, renkler ve desenler son derece canlı ve cıvıl cıvıl. Çok çeşitli renk seçeneğine sahip etek ve diğer kıyafetlerde beden ölçüleri esas alınıyor.

 

Pantolonlarda Bir Harika

Minik bacaklarıyla çok şirin olan bebekler, sevimli pantolonlar içerisinde bir başka güzelliğe bürünüyor. Papyonlu altlı üstlü takımlar, özel hayvanlı tasarımlar, terletmeyen özel kumaştan üretilmiyor. Ayrıca cep, fermuar, düğme ve lastik gibi ayrıntılar da kıyafetlere şıklık katıyor.

 

Pantolonlarda lastik, iplik, fermuar ve düğme gibi aksesuarlar sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca pantolonun rengine uygun patikler de pantolonun rengi ile birebir uyumlu özelliklere sahip olarak üretiliyor.

 

Özel Tasarımlı Kapri Modelleri
Sıcak havalarda terletmeyen, soğuk havada soğuk havanın etkisinden koruyan bebeklere özel kıyafetler, hava şartlarına uygun şekilde üretiliyor. Kapri modelleri, yaz aylarında sıcakta rahat etmeyi sağlıyor.

 

Kaprilerde kullanılan baskılar ve tasarımlar, çok şeker bir görüntü meydana getiriyor. İpli olan bu kıyafetler, bebeğinizin için güvenli özelliklere sahip. Tavşanlı, köpekli ve arabalı modeller, erkeklere özel kapri modellerinde göze çarpan detaylar arasında yer alıyor.

 

Yaz Aylarında Şortlar Terletmez

Sıcaklığın arttığı günlerde, yaz mevsimine özel kıyafetlerin giyilmesi, sağlık açısından son derece önemlidir. Özellikle bebeğinizin huzurlu olması, yaz sıcağında rahat edebileceği kıyafetlere bağlıdır. Pamuklu özel şort modelleri, terletmez ve ciltte herhangi bir problem meydana getirmiyor. Renk özellikleriyle göz kamaştıran şort tasarımlarında pamuklu özelliklere sahip kaliteli kumaşlar kullanılıyor.

 

Alt Giyim Modelleri De Görülmeye Değer

Sık sık altını ıslatan bebekler, gün içerisinde birden fazla alt kıyafet değiştiriyor. Alt giyim modelleri tasarımlarında, kolay temizlenebilir özelliği önemlidir. Pamuğun sağlıklı yapısını ve doğal baskı yöntemleriyle birleştiren alt giyim modelleri, günlük kullanılan rahat elbiselerin başında geliyor. Uykuda veya dinlenirken bebeğinizin huzurlu olması, elbisenin rahat olmasına bağlıdır. Sert ve sağlıksız kumaşların kullanıldığı bebek elbiseleri, huzursuzluğa neden olur.

 

İçi pamuklu olan ve aynı zamanda bebeğinizi en iyi şekilde sıcak tutan elbiseler, şapka, patik ve eldiven ile mükemmel bir takım oluşturuyor. Bu elbiselerde kullanılan lastikler, bebeklere özel lastiklerdir. Yumuşak, ciltte iz yapmayan ve herhangi bir kanserojen madde içermeyen bu kıyafetler, elde yıkandığı zaman estetik özelliğini uzun süre koruyor. Alt giyim, zıbın ve body gibi hassas kıyafetlerin yanı sıra diğer bebe elbiselerini yıkarken suyun sıcaklığını kontrol etmelisiniz.

 

Kıyafetlerde tercih edilen baskı yöntemi ise tamamen doğaldır. Dünya genelinde güvenle kullanılan ve sağlık açısından herhangi bir probleme neden olmayan baskı boyaları, güvenlidir.


Carter's erkek bebek alt giyim ürünleri tüm hava şartlarında bebeğinizin rahatını düşünüyor! Erkek bebek tayt, etek, pantolon ve şortlarını avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster