Sırala 26 Ürün

ERKEK BEBEK BODY, T-SHIRT VE ZIBIN MODELLERİ SİZİ BEKLİYOR

Bebeklerin bedenleri son derece nazik ve hassastır. Anne şefkatine ihtiyacı olan bebeklerin giysileri de bebeklere özeldir. %100 pamuk özelliğine sahip askılı body modelleri, zıbınlar, elbiseler ve diğer modeller, bebek sağlığı açısından güvenlidir.

 

Estetik ve Sağlıklı Body Çeşitleri

Yaz aylarında şiddetli sıcakların baş göstermesiyle birlikte bebeklerin huzuru kaçabiliyor. Uyku düzeni bozulan bebekler, sıcaklığın vermiş olduğu terleme ile hastalanmalarına neden olabiliyor. Terletmeyen kumaş özelliğine sahip olan askılı body ürünleri, yaz aylarında bebeğinizi serin tutuyor. Üstelik bu ürünler bebeğinizi kaşındırmıyor ve ciltte alerji meydana getirmiyor.

 

Düzenli uyku uyuyan bebekler daha çabuk büyük ve daha sağlıklı oluyor. Kısa kollu body modelleri, bebeğinizin huzur içinde uyumasında önemli rol oynuyor. Kış aylarına özel tasarlanan ve bebeğin terlemesini önleyen uzun kollu body modelleri, renk seçeneğine sahiptir.

 

Body tarzı giysilerde kullanılan baskılar, bebek cildine zarar vermeyen doğal özelliklere sahiptir. Doğal baskı seçeneğine sahip olan uzun kollu body modelleri, kız-erkek kategorisinde üretiliyor. Aynı zamanda renk ve model seçeneği son derece geniş modellerdir.

 

Bebeğinize Özel

Yaz aylarının sıcak günlerinde bebeklere özel kolsuz body ürünleri, bebeğinizin sıcaktan koruyor. Erkek bebeklere özel tasarlanan kolsuz body tasarımlarında çeşitli hayvan ve doğa figürlerinin yanında araba, uçak, çizgi film kahramanı ve benzeri resimler de kullanılıyor. Mavi tonun ağırlıklı kullanıldığı kısa kollu body modelleri çok çeşitli beden ölçüsüne sahip.

 

Bu ürünler, tek tek satıldığı gibi set halinde de satılıyor. Bir aylıktan on iki aylığa kadar bütün boylar bir sette satışa sunuluyor. Bu üründe kullanılan baskı yöntemleri, sağlık açısından herhangi bir problem meydana getirmiyor.

 

Set halindeki body ürünlerinde, terletmeyen kumaşlar kullanılıyor. Bebeğin rahat hareket etmesi ve uyurken sağa sola rahat dönmesi için tasarlanan body setleri, her bebeğin sahip olması gereken kıyafetlerin başında geliyor.

 

Düz bodylerin yanı sıra alttan çıt çıtlı body modelleri de oldukça kullanışlı ürünler. Bebeğin altını değiştirilmesinde pratik çözüm olan bu modeller, anneler için büyük kolaylık sağlıyor.

 

Bebek bakımının kolay ve sağlıklı olması, sağlıklı kıyafetlerle mümkün. Alttan çıt çıtlı body ürünleri, bu kategoride anneler için büyük kolaylık sağlıyor.

 

Zıbınlar Yüzde Yüz Pamuk

Bebekler doğar doğmaz zıbınla tanışıyor. Zıbınların en önemli özelliği yüzde yüz pamuklu olması ve alt kısmının çıt çıtlı olmasıdır. Bu çıt çıt bölümü, bebeklerin altının kolay değiştirilmesi için tasarlanmıştır. Zıbın modelleri, kız ve erkek kategorisinde iki kategoride üretiliyor. Kızlarda pembe, erkeklerde mavi desenler göze çarpıyor.

 

Kullanışlı, pratik ve estetik özelliklere sahip zıbın modelleri, beden ölçüsüne uygun şekilde satışa sunuluyor. Satın alma işlemi esnasında beden ölçüsüne dikkat etmeyi unutmayın.

 

Sitemizde tek tek satış işleminin yanı sıra set satışları da yapılıyor. 2’li, 3’lü, 4’lü ve 5’li set şeklinde satışa sunulan zıbınlarda zıbın, body, battaniye, mendil, yemek önlüğü, eldiven ve patik gibi tekstil ürünlerini bulmak mümkün.

 

Setler Pratik Çözüm

Carter’s, sağlık açısından kaliteli özelliklere sahip bebek kıyafetlerinde ‘önce sağlık’ parolasıyla hareket ediyor. 2’li, 3’lü, 4’lü ve 5’li set şeklinde satışa sunulan zıbın takımları, özel baskı tekniği ile üretiliyor.

 

Özel baskılı bebekler için tasarlanan ve kullanım kalitesine sahip t-shirt modelleri, kız ve erkek kategorisinde tasarlanıyor. Kızlara özel zıbın seti, erkeklere özel t-shirt modelleri, güvenilir baskı tekniği ile üretiliyor

 

Kanserojen madde içeren ve bebekler için sakıncalı özelliklere sahip t-shirt ürünleri, renk ve tasarım açısından göz kamaştırıcı özelliklere sahip. Zıbın seti, uygun fiyat seçeneğine sahip tasarımların başında geliyor.

 

Beklediğiniz gün geldi ve şirin bebeğiniz dünyaya geldi. Onun için aylar öncesinden hazırladığınız hastane çıkışı seti, çantada hazır bekliyor. Bu sette battaniyeden zıbına, yemek önlüğünden mendile kadar aradığınız her şey var. Hastane çıkışı seti sayesinde, bebeğiniz için gerekli olan kıyafetleri tek tek almaktan kurtulacaksınız.

 

Carter's bebek body ve zıbınları kullanışlı, pratik ve estetik! Erkek bebek bodylerini avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster