Sırala 85 Ürün

KALİTELİ, DOĞAL VE GÜVENLİ; CARTER’S KIZ BEBEK TULUMLARI
Tatlı ve bir o kadar şirin bebeklerimiz, kuşkusuz hepimizin hayatının neşesi. Olumsuz hava koşullarına karşı koruyan ve sağlıklı kumaşlardan üretilen tulumlar, bebeğinizin gelişimini olumlu bir şekilde etkiliyor. Kaliteli kumaş özelliğine sahip kız ve erkek kategorisinde ürünler, beden ölçüsüne göre üretiliyor.

 

Kızlara Özel Modeller

Tulumların, diğer elbise türlerine nazaran koruyucu özelliği daha iyidir. Tulumlar tek parça üretildikleri için bebeğin vücut ısısı korunmuş oluyor. Bebeğiniz ne kadar hareket ederse etsin, vücudunun herhangi bir noktası açılmıyor. Bu nedenle tulum bebekler için en önemli ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor.

 

Kısa kollu ve kısa bacaklı tulumların yanı sıra astronot tulum modelleri de rağbet gören tulum çeşitlerindendir. Astronot tulum modelleri el, yüz ve ayaklar hariç vücudun tüm bölgelerini kaplıyor. Ön kısmı çıtçıtlı olan bu modeller, özellikle kış aylarında maksimum koruma sağlıyor.

 

Pamuklu ve doğal kumaşlardan üretilen bu modeller, bebek cilt sağlığını en üst seviyede koruyor. Ayrıca astronot tulum modellerinin üzerindeki baskılar, kanserojen madde içermeyen doğal baskılar olmasından dolayı anneler tarafından gönül rahatlığıyla tercih ediliyor.

 

Estetik ve Kullanışlı

Tasarım özelliği bakımından göz kamaştırıcı özelliklere sahip tulumlar, desenli ve özel baskılı üretiliyor. Desenli baskılarda kız ve erkek modeller kullanılıyor. Kızlara özel tasarlanan tulumlarda çiçek, kalp, kelebek ve bebek tasarımları dikkat çekiyor. Ayrıca hayvan desen ve figürleri de dikkat çekiyor. Bebek ruhuna hitap eden bu modellerde pembe ve tonları ağırlıklı olarak kullanılıyor. Pembe, gri ve beyaz renkler, uyumlu bir şekilde kullanıldığında son derece şık tasarımlar ortaya çıkıyor.

 

Yaz Aylarına Özel Modeller

Kız bebeklere özel tasarlanan tulumlar, yazlık ve kışlık üretiliyor. Yazlık tulum modellerde, terletmeyen ve sıcak havanın olumsuz etkisini bloke eden doğal ve pamuklu kumaşlar kullanılıyor. Kaşınma, alerji ve terleme yapmayan sağlıklı bebek kumaşlarından üretilen bu tasarımlar, narin bebek cildine herhangi bir zarar vermiyor.

 

Yaz mevsimi için üretilen tulum modelleri, renk ve model bakımından farklı özelliklere sahiptir. Kol ve bacak bölümündeki lastikler, bebeklere özeldir. Bu kısımlarda bebek cildine zarar vermeyen bebek lastikleri kullanılıyor. Yazlık tulum seçeneklerinde kumaş, lastik ve çıt çıt malzeme, kanserojen içermeyen ve bebek cildine zarar vermeyen özelliklere sahiptir.

 

Yazlık modellerde askılı modeller, çok sıcak yaz günlerinde bebeğinizin rahat etmesi için özel tasarlanıyor. Serin tutan ve aynı zamanda cilt sağlığı için sorun teşkil etmeyen bu tulumlar, bu kategoride sık tercih edilen modellerin başında geliyor.

 

Kışlık Tulumlar

Soğuk havanın olumsuz etkileri, bebekler için bir kabusa dönüşebilir. Özellikle kış aylarında bebekler hastalanmaya daha yatkın oluyorlar. Bunun nedeni ise tabii ki soğuk havalardır. Kışlık tulumlar, bebeğinizi soğuğa karşı etkili bir şekilde koruyor. Bu tulumlar, patik ve bere ile birlikte takım halinde satılıyor. Sade bir tulum isteyenler için de çok sayıda seçenek bulunuyor. Bu kategoride bereli modellerin yanı sıra bandanalı ve tüllü modeller de tercih ediliyor.

 

Bebeklere özel dikilen tulumlarda, farklı modeller de göze çarpıyor. Tavşan kulaklı, kedili, köpekli ve benzeri özel tasarımlar, bebeğinizi daha da şirin bir hale getiriyor. Ayrıca bebeğin hareketlerini kısıtlamaz ve rahat hareket etmesini sağlıyor. Bebeğinizin güzelliğine güzellik katan ve pembenin en güzel tonuna sahip kışlık tulum modelleri, konforlu özelliklere sahiptir. Terletmeyen kumaş özelliğine sahip bu tasarımlarla, kış aylarında ve yaz aylarında bebeğiniz rahat ediyor.

 

Online Satın Alma Seçenekleri

Hayatımızı kolaylaştıran ve aradığımız modeli kısa sürede bulmamızda önemli rol oynayan tulumlar, online olarak kolayca satın alınabilir. Sitemizden dakikalar içerisinde yüzlerce modeli kolaylıkla inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek kargo ile adresinize sipariş edebilirsiniz.

 

Bebeklere özel tasarlanan bu ürünler, bebeklerin sağlığını doğrudan etkiliyor. Sıcak yaz aylarında ve soğuk kış aylarında, bebeğinizin sağlığı için tulum modellerini tercih edin.


Carter's kız bebek tulumları ile bebeğiniz her mevsim rahat ve konforlu! Kız bebek tulumlarını avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster