Sırala

Kız Bebek Tulum Modelleri ve Yenidoğan Kız Bebek Tulumları

2'li Tulumlar

Layette Kız Bebek 2li TulumKız Bebek 2'li Tulum
79,9955,99%30

Tekli Tulumlar

Yazlık Tulumlar


KIZ BEBEK TULUM MODELLERİ


Bebeğinize, hastaneden ayrıldığınız andan itibaren neredeyse 5 yaşına kadar keyifle bebek tulumları giydirebilirsiniz. Bebek tulumları, hem bebeğinizin gelişimi boyunca onun rahat hareket etmesini sağlayacak hem de narin vücudunu sararak dış dünyaya karşı bir koruma görevi üstlenecektir. Dünya annelerinin tercihi ve bebek giyim siteleri arasında en güvenilirlerinden olan Carter’s ve Oshkosh tasarımı bebek tulum modelleri ve çeşitleri ile miniğinizi her giydirdiğinizde ona bir kez daha hayran kalacaksınız.


Dünyada birçok annenin Carter’s bebek tulumlarını tercih etmesinin sebebi, minik yavrunuzu giyeceği diğer kıyafetlerin vereceği sıkışmışlık duygusundan kurtarmasıdır. Özellikle yenidoğan bebeklerin göbek kısımları hassas olduğundan bu dönemde özellikle yenidoğan tulumları tercih ederek bebeğinizin daha rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Diğer türlü lastikli alt giyim ürünleri bebeğinizin canını acıtabilir. Bebek tulumlarının bir diğer avantajı ise çok çeşitli olmasıdır. Bebeğinizin her yaş ve dönemine uygun bir tulum bulabilirsiniz. En çok tercih edilen kız bebek tulum modelleri patikli ve patiksiz tulumlardır. Bu modellerle bebeğiniz hem uyanık olduğu saatleri hem de uyku zamanını rahat geçirir.


Özellikle kışlık bebek tulum modelleri arayışında iseniz, patikli uyku tulumları önceliğiniz olsun. Böylece miniğiniz uyku sırasında üstünü açarsa, ayakları üşümeyecektir. Aynı şekilde polar, tüylü ve örgü bebek tulumları ile miniğinize farklı kombinler yaratabilir ve kış soğuğuna karşı, bebek tulum mont modelleri arasından tercih yaparak bebeğinizi koruma altına alabilirsiniz.


Yaz yaklaştığında ise yazlık bebek tulum çeşitleri arasından kısa kollu ve şort tipi tulum modelleri ile bebeğinizin vücudunun ferah kalmasını sağlayabilirsiniz. Carter’s yazlık bebek tulumları, %100 pamuk ve terletmeyen kumaşı ve rengarenk desen seçenekleriyle bebeğinizi hem sıcak havanın zarar verici etkilerinden korurken, hem de şıklığına şıklık katacak.


Carter’s ve Oshkosh tasarımı kız bebek tulum modelleri ile bebeğiniz her mevsim konforlu ve mutlu olacak. Dilerseniz tulumlar ile beraber kullanabileceğiniz kız bebek body (badi) modelleri de farklı renk ve desen seçenekleriyle Carter’s’ta!

Tümünü Göster