Sırala

KIZ ÇOCUK TULUMLARINI TÜKENMEDEN ALIN
Çocuk modasına renk katan tulumların; astronot tulum, yazlık ve kışlık tulum gibi farklı modelleri bulunuyor. Denim, triko ya da koton tulumlar, özellikle kış sezonlarının en kullanışlı ürünleri olarak ön plana çıkıyor. Pantolonlara alternatif olarak kız çocuk tulumları farklı renk ve desenlerde üretiliyor. Tulumlar aynı zamanda ister uzun kollu isterseniz de kısa kollu bodylerle de kombinlenebiliyor. Kız Çocuk Tulumları hem yazlık hem de kışlık olarak küçük hanımefendilerin beğenisine sunuluyor. 


Carter’s Kız Çocuk Tulumları kategorisi altında da şık tasarımlı ve farklı kumaş özellikleri taşıyan tulum çeşitlerini bulabilirsiniz. Göz alıcı modellerle tasarlanan ve çocuğunuzun cildine uygun kumaşlarla üretilen tulum modelleri yazlık ve kışlık ürün seçeneklerini içeriyor. Tanınmış markaların ürünlerinden oluşan Carter’s Kız Çocuk Tulum modellerini bebeğiniz bir yaşına gelene kadar güvenle kullanabilirsiniz. Bebek giyim ürünlerinin en kullanışlılarından olan tulumlar, özellikle bez kullanan çocuklar için altını kolayca değiştirme imkanı sunduğu için büyük avantaj sağlıyor. Ayaklı ve ayaksız modeller içeren bu ürünler, erkek bebek tulum ve kız bebek tulum olarak çeşitlilik gösteriyor. Zıbınları olduğu gibi tulumları da bebeğinize doğduğu andan itibaren giydirebilirsiniz. Özellikle yeni doğan bebeklerde tek parça tulumlar güvenlik açısından tercih ediliyor.

Astronot Tulum, Yazlık ya da Kışlık Tulumlar
Bebeğiniz için en doğru tulumu seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta hangi kumaştan yapıldığıdır. Tulumlar, yazlık ve kışlık olarak ikiye ayrıldığı için farklı kumaşlardan üretilebiliyor. Özellikle yeni doğan bebeklerin narin cilt yapısı için doğal dokumadan yapılmış ürünleri tercih edebilirsiniz. Özellikle bu tarzdaki uyku tulumları, bebeğinizin sağlıklı bir biçimde uyumasına da yardımcı oluyor.

Eğer bebeğinizi dışarıya çıkarmak istiyor ama hava sıcaklığının da düşük olmasından şikayet ediyorsanız astronot tulumları tercih edebilirsiniz. Kış mevsiminin çok zorlu geçtiği bölgelerde yaşayanlar için astronot tulum modelleri oldukça kullanışlı. Annelerin şikayetçi oldukları ortak konulardan bir tanesi de bebeklerinin uyurken üzerlerini açması. Tüm bebekler gece uykusunda da hareketli oldukları için bu risk tüm bebeklerde de benzer şekilde. Uyku tulumu bebek için oluşan bu endişeleri giderebilen bir ürün. Uyku tulumu seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise tulumun bebeğinizi hem üşütmemesi hem de terletmemesi. Bu yüzden tercih edeceğiniz tulumların nefes alan kumaşlardan yapılması önemli. Nefes almayan kumaşlardan üretilen tulumlar teri emmedikleri için bebeğinizin kolayca hastalanmasına neden olabilir.

Uyku tulumu seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da tulumun bebeğinizin vücuduna tam olarak oturması. Her ne kadar büyük tulumların içerisinde bebekler daha rahat hareket etseler de bedeniyle tulum arasında oluşacak boşluklar, ona rahatsızlık verebilir. Bu yüzden yeni doğan bebekler için tüm tulumlar aynı boyutta üretiliyor.

Çocukların Hareketli Doğasına Uyumlu Tulumlar
Bebek tulumlarını çocuğunuza yeni doğduğu günden başlayarak ileriki yaşlarına kadar uzun süre giydirebilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuğunuz gün içerisinde ev ortamında oyun oynarken de ona şık tulumlardan birini giydirebilirsiniz. Bol kesimleri ve esnek yapıları ile göz dolduran tulumlar çocukların hareketli doğasına rahatça uyum gösteriyor. Hareketli oyunlarda ve yürüme, koşma gibi eylemler sırasında çocuğunuza destek olan tulumları çocuğunuzun yaş grubuna ve beden ölçülerine göre seçerek satın alabilirsiniz. Tek parça halinde bir ürün olan çocuk tulumu modelleri sayesinde hem alt hem de üst giyim ihtiyacına çözüm üretiliyor. Fermuarlı modellerle zarif bir görünüm elde edilirken aynı zamanda tulumu gövdeye geçirebilmek için de pratik bir yardımcıya sahip oluyorsunuz. Takılma problemine yol açmayan sık dişlerle imal edilen fermuarlardan yardım alarak çocuğunuzu kısa sürede giydirebilirsiniz.

Fermuarlı şekilde ters yönde açılan çocuk tulumu modelleri giyim sırasında çocuğunuzun hassas teninin sıkışmasını önlüyor. Yumuşaklıklarıyla da göz dolduran tulum kumaşları cilde uyum göstererek çocuğunuzun teninde kızarıklık, kaşınma gibi sorunlara yol açmıyor. Isı yalıtımı oluşturan kumaşlarıyla dikkat çeken tulumlar özellikle kış aylarında çocuğunuzun soğuklara karşı tamamen korunmasına imkân tanıyor. Böylece hasta olma ihtimali oldukça azalıyor. Tulumlar, sıcak havalarda da terletmeyen kumaşları sayesinde uyku sırasında çocuğunuzun terleyip uyanmasını önlüyor. Tulumların bol yapısından yararlanarak tulum içerisinde çocuğunuza pijama, badi, atlet gibi ürünler de giydirebilirsiniz. Çocuk tulumu modelleri kırışmaya karşı dayanıklı yapılara sahip çeşitlerle biçimini koruyan ürünler satın alabilmenize olanak tanıyor.

Terletmeyen kumaşlardan üretilen Carter's kız çocuk tulumları ile çocuğunuz günün her anında korunuyor! Kız çocuk tulumlarını avantajlı fiyatlarla satın almak için en sevdiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin!

Tümünü Göster